reklama

Konec hokejisty Hronka v NHL? Možná pokukuje po jiné branži

reklama

Být vrcholovým sportovcem často znamená zářnou kariéru, která je sice intenzívní, ale také, až na legendární veterány, velmi krátká. Hradecký hokejista Filip Hronek je už čtyři roky obráncem NHL týmu Detroit Red Wings, kde pokračuje ve stopách Jiřího Hudlera, a to není jediná věc, kterou mají společnou.

Filip si také potrpí na krásné ženy, momentálně totiž randí s II. Vicemiss České republiky 2019 Dominikou Benákovou. Během pauzy v NHL hraje za Mountfield HK a vypadá to, že se porozhlíží i po nové kariéře. Jako jednu z tváří pánské kolekce si jej vybrala značka Elega, a nafotila s ním kampaň na pánské kožené doplňky.

Díky této příležitosti si Filip vyzkoušel, jaké to je být modelem pro kolekci, se kterou je spojený také Jan Čenský, a za dámskou sekci dobře známá Dana Morávková, která zde navrhuje vlastní řadu kabelek, modelky Romana Pavelková a Veronika Kašáková.

„Když jsem dostal nabídku od Elegy, nemohl jsem odmítnout. Jejich taška s mým monogramem se mnou už procestovala celý svět,“ říká hokejista. Podobné focení pro něj byla premiéra: „byl to super zážitek, ale radši zůstanu u hokeje,“ uzavírá se smíchem.

Foto: ELEGA

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama