reklama

Konečně odtajněno! Jaká zahraniční celebrita zavítá na letošní finále Muže roku?

reklama

Dlouhé měsíce šlo o přísně střežené tajemství, teď se o něj s Vámi konečně můžeme podělit! Pořadatel Muže roku 2015 David Novotný získal  pro finále velmi vzácného hosta. Před dvěma lety uvítal Náchod oficiální dvojnici britské panovnice Alžběty II. Mary Reynolds, nyní už víme, že letos na vyhlášení výsledků dorazí také oficiální dvojnice, tentokrát však prozměnu královniny snachy Catherine. Heidi Agan jako by vévodkyni z Cambridge z oka vypadla!

Pětatřicetiletá Britka, o které pravidelně píší přední světové deníky coby o celebritě a neunikla ani pozornosti těch českých, se dříve živila jako servírka. Brala v přepočtu kolem 140 korun za hodinu práce. Právě tam si jí všimli zákazníci a začali ji na neuvěřitelnou podobu s oblíbenou Kate Middleton upozorňovat. Rozhodla se proto příležitosti využít a rozjela si novou kariéru. Dnes tato dvojnásobná matka (má děti ve věku 6 a 13 let) létá za prací
po celém světě první třídou a je považovaná za dvojnici Kate číslo jedna. Paradoxní je, že samotná Heidi říká, že princové William nebo Hary se jí vůbec nelíbí a nikdy by s nimi nemohla nic mít. Prý jsou na ni moc vysocí. Pravidelně dostává žádosti o ruku, které přechází s úsměvem. „Je nám velikou ctí, že nás Heidi Agan navštíví. Přiletí již ve čtvrtek 20. srpna, zúčastní se tiskové konference a také se setká s ‚Mužem světa‘ – Neilem Perezem, jenž se pyšní titulem Mister International. V pátek 21. 8. dvojnici Kate Middleton čeká cesta do Náchoda, kde navštíví i Královéhradeckou lékárnu, přijme ji starosta Jan Birke a bude mít také možnost navštívit náchodský zámek. Večer se zúčastní finálového večera Muže roku 2015. Noc samozřejmě stráví v prezidentském apartmá Hotelu Beránek,“ upřesnil program dvojnice Kate David Novotný.

Bezpečnostní opatření

Ten si nyní marně láme hlavu občerstvením. „Vyjádřila se v tom smyslu, že by v České republice ráda ochutnala nějakou místní specialitu, tak přemítám, zda bude lepší svíčková nebo krkonošské kyselo,“ dodal pořadatel, který zve všechny na již šestnáctý ročník Muže roku. Starostovi Náchoda dělá návštěva velkou radost. „Pro město je to opravdu čest, že se po královně Mary Reynolds v Náchodě objeví tato další vzácná návštěva. Vynasnažíme se, aby u nás byla vévodkyně spokojená a ráda na nás vzpomínala,“ uvedl Jan Birke. Prozradil, že pro vzácného hosta má připravený i dárek. Jaký, to ale neprozradil. Přestože jde o dvojnici, Heidi Agan bude mít bezpečnost zajištěnou téměř stejnou, jako by šlo o originál. Mimořádná opatření začnou už v Praze, ochranka se ale od ženy, která a do Náchoda si přiveze šaty totožné s těmi, které nosí opravdická Kate, nevzdálí na krok ani v Náchodě. „Na soutěžící se opravdu velmi těším. Bude to vlastně poprvé, kdy zasedám v porotě podobné pánské soutěže,“ vzkázala do Česka Heidi Agan.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama