reklama

Konečně spolu – oslava vztahů a jejich happyendů

reklama

Konečně spolu, tak zní název nového tematického pop-up ve sdíleném showroomu Koncept Story. Může to být také nadšené zvolání na svěžích začátcích, které si zaslouží pozornost, individuální přístup a styl. Designérská produkce stejně jako svatba – hlavní téma Story 6, je tvůrčí proces, jehož výsledek si dál žije svým vlastním životem.

Pro oslavu úspěšného završení jakéhokoliv partnerství, a s tím i počátku další cesty, těžko zvolit příhodnější načasování. Inkubátor nové generace českých designérů a sdílený showroom Koncept Story slaví také příležitost stát se laureátem ceny nejprestižnější české designérské soutěže Czech Grand Design v kategorii Obchod roku.

Tematické provázání svátku zamilovaných s KONEČNĚ SPOLU přibližuje autorka konceptu, Eliška Lhotská: Jako designéři teď hodně navrhujeme pro snoubence, svatby, nevěsty, a tak jsme se rozhodli udělat společný pop-up se svatební tématikou. Zároveň sám název je takový vtípek na naší cestě ve sdíleném showroomu. Stejně jako v partnerském životě, někdo odchází a někdo přichází, tak i u nás v obchodě se v novém roce mění hned čtyři designéři. Hledat nové partnerství dá prostě práci, ale nám se opět podařilo sestavit skvělou partu lidí, se kterou nyní slavíme individuální i společnou nominaci v cenách Czech Grand Design.

V silně koncentrovaném tvůrčím prostoru na Řezáčově náměstí se nyní můžete setkat s produkty značek: Optiqa / Petiteé / Nastassia Aleinikava / Eliška Lhotská jewellery / penocze / DEZÉN / Kristýna Malovaná jewellery / Kristýna Plesková / Oneday / PLOVE / Kateřina Plamitzerová.

Design šatů, který aktualizuje pojetí romantiky, to je nová tvář Koncept story Kateřina Plamitzerová. Její oděvy vynikají extravagancí, zdůrazňují ženskost a zároveň něhu i vnitřní sílu své nositelky. Styl niterně spjatý s moderní ženou, jejím individualistickým přístupem k oděvu, a zároveň bohatý inspirační zdroj pro jedinečný okamžik v životě, jakým je svatba. Kolekce šatů zastoupená v Koncept story jde, více než Kateřiny volnější tvorba, vstříc jejich nositelné funkci.

Den v nenucené atmosféře s pocitem volnosti, mladistvosti a jedinečné elegance je představa vtělená do svatebních šatů Petry Pitelkové, autorky značky Petiteé. Samo materiálové zpracování napovídá také něco o prožívání ženy, která je obléká. Typické luxusní materiály, jako je hedvábí a krajka, se v jediném outfitu potkávají s elastickým úpletem a tylem, jež obvykle značí sportovní styl. Stereotypní uvažování nad oděvem je ovšem takové ženě stejně vzdálené jako představa obětovaní komfortu a osobitosti ve jménu trendu či svatební uniformy, známé v podobě korzetových šatů s „našlehanou“ sukní.

„New Wedding look“, realizovaný Petiteé a Eliška Lhotská jewellery na fotografiích Elišky Kyselkové, ukazuje celistvý charakter svatebního outfitu, který se dá bez váhání přiřknout nevěstě generace Y. Nevázané kombinace košilových šatů s krajkou, doplněné o tenisky na nohách, a na pleti žen individualitu akcentující šperky Elišky Lhotské – střídky chleba odlité do kovu na náhrdelníku z perel.

Pro Elišku Lhotskou coby autorku šperků nejsou zakázky snubních a zásnubních prstenů žádnou raritou v poptávce. V rámci Story 6 tematickou prezentaci šperků doplní i nová kolekce snubních prstenů designérky Kristýny Malované. Za svatební den, avšak nikoliv mimo koncept, sahá další nováček v Koncept Story, značka plavek s originálními grafickými detaily Plove. Autorka Plove, Pavlína Miklasová, inspiruje nevěstu svou limitovanou kolekcí k neobyčejné svatební cestě u moře.

Návštěvu Koncept story na sv. Valentýna zpříjemní nejen tematické instalace za okny, nýbrž i sleva 10 % na celý sortiment. Zákazníkům se navíc nabízí speciální příležitost osobně si dohodnout spolupráci s designéry na jejich velkém dni.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama