reklama

Krásná a zdravá pleť – nepodceňujte odličování

reklama

Ne všechny ženy vědí, že krása začíná u odličovačů. Pokud totiž vaší pleti nedopřejete pravidelné odlíčení, bude postupem času ztrácet přirozený jas, začnou se objevovat ucpané póry nebo zbytečné vrásky. Dokonale si vyčistit pleť by mělo být základní pravidlo. Svěží a hebká pleť se považuje za základ krásy. Nezáleží na tom, jestli je pleť mladá nebo zralá, normální, suchá, mastná či citlivá, všechny druhy pleti potřebují kvalitní očistu. Firma Herb-pharma AG v návaznosti na nejnovější výsledky farmakologického a dermatologického výzkumu vyvinula speciální čistící přípravek proti jemným vráskám FC Pureceutical.

FC Pureceutical je čistící gel proti jemným vráskám, obsahuje kombinaci souboru rostlinných extraktů a peptidů, které působí proti jemným vráskám a přitom pokožku důkladně čistí a ošetřují. Přípravek odstraňuje make-up a nečistoty pleti bez toho, aby ji zanechal příliš vysušenou. Výsledkem pravidelného používání čistícího gelu proti vráskám je krásnější a zdravější pleť. Přípravek obsahuje látky, které již při odličování pečují o pokožku, ta je tak hydratovaná. Hexapeptid obsažený v přípravku má pozitivní vliv proti vráskám.

Vrásky, které se tvoří v důsledku mimiky, opakovaných pohybů, škodlivých vlivů životního prostředí a přirozeného stárnutí pokožky už delší dobu nepředstavují neřešitelný problém. Dokázalo se, že tvorbě vrásek je možné předejít a odstranit již vzniklé a budoucí vrásky. FC Pureceutical čistící gel proti jemným vráskám obsahuje účinnou látku, která je složená ze souboru rostlinných extraktů z rostlin jako: vilín virginský – pomáhá kontrolovat krevní oběh a má uklidňující, osvěžující a stahující účinky, meduňka lékařská – působí antibakteriálně a protizánětlivě, rozmarýn a šalvěj – antioxidační vlastnosti a tymián obecný – má silné antibakteriální účinky a antimykotické působení.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama