Krásná Krásová a Miss Aerobic – spojitost čistě náhodná?

Autor: dne 17 dubna 2015

Kdepak, náhody neexistují.
Vladimíra sice kdysi bývala obyčejná holka “krev a mlíko”, ale zatoužila zhubnout pár kilo a vypadat trošku lépe.

A tak se to stalo. Začala se kromě jiných sportů věnovat fitness a když viděla výsledky, prostě ji to chytlo. S houževnatostí lvicím vlastní a silnou vůlí dosáhla perfektních výsledků na své postavě a zůčastnila se řady soutěží po celém světě.

Kdo jiný by tedy měl být patronkou soutěže Miss Aerobic než nádherná osmadvacetiletá sportovkyně, která má krásu i ve svém příjmení?
Vlaďka Krásová je profesionální závodnicí v kategorii bikini fitness, takže to vypadá, že se snad pro tuto roli narodila.

„Je to super, absolvovala jsem zatím soustředění s finalistkami kategorie Miss Aerobic and Dance Junior, ve které soutěží dívky od 14 do 17 let. Měly jsme spolu trénink v posilovně a pak jsme si povídaly o cvičení a správné výživě, na kterou se nesmí zapomínat,“ vyprávěla Vlaďka. Ale zapomněla na důležitou část soustředění, na společné focení. Mladým kráskám to se svojí patronkou totiž náramně slušelo.

Podobné soustředění čeká Vlaďku ještě s kategorií Missis pro účastnice nad 28 let. „Moc se těším. Jsem zvědavá, o co se budou soutěžící zajímat, na co se budou ptát, v porovnání s mladšími kolegyněmi,“ řekla Vlaďka.

Finále soutěže Miss Aerobic se bude konat 29. května v hotelu Olšanka. Ale vzhledem k Vlaďčiné účasti na prestižní americké soutěži New York Pro ve stejném termínu se ho Vlaďka nebude moci zúčastnit. „Moc mě mrzí, že holky neuvidím bojovat ve finále, ale budu jim všem aspoň na dálku držet palce,“ slibuje.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď