reklama

Kratochvílová zářila na Miss Universe!

reklama

V sobotu 9. listopadu se historicky poprvé odehrálo velké finále světové soutěže krásy Miss Universe v Moskvě. O korunku se v Crocus City Hall ucházelo 86 krásek z celého světa. Českou republiku v této velké konkurenci reprezentovala Česká Miss Gabriela Kratochvílová.

Česká Miss si celé klání parádně užila. „Finálový večer a celý pobyt na soutěži v Moskvě byl pro mě jedním z největších zážitků v životě. Byla to práce a velmi cenná zkušenost Uspěla jsem především sama u sebe, ale raduji se také ze získaného titulu BOND GIRL. Splnil se mi sen, podívala jsem se do Ruska a poznala mnoho nových kamarádek. Děkuji všem za podporu, kterou mi během mého pobytu v Moskvě věnovali a samozřejmě také Beatě Rajské za úžasnou garderobu, Šenýr Bijoux za nádherné šperky, které mi pomohly zářit,“ komentuje Gabriela svůj úspěch a dodává: „Je to právě rok, co jsem uspěla na castingu v Jihlavě a děkuji České Miss za neuvěřitelný rok a za šanci, kterou jsem dostala.“  Gabriela však neodjíždí z ruské metropole s prázdnou, odváží si šerpu a titul Bond Girl, který získala díky divákům Yamamay Swimsuit Competition na Fashion Week.

 

Body krátkovlasá Gabriela, kterou nebylo možné na akcích v rámci soutěže přehlédnout, sbírala před soutěží i v jejím průběhu také na  mnoha fanouškovských stránkách, kde se umisťovala na vysokých příčkách. Podle reakcí blogerů Miss Universe si česká kráska získala všechny svojí přirozeností, otevřeností a šarmem. Svůj pohybový talent mohla ukázat ve velkém finále při tanečních číslech, kde ji choreografka umisťovala do přední řady. Finálovému večeru předcházely tři týdny focení, zkoušek a účasti na akcích. Gabriela si prohlédla Moskvu, vhazovala buly při zápase KHL a přinesla tak štěstí týmu HC Lev Praha. Navštívila dětskou nemocnici a byla vybrána mezi 10 finalistek, které se s úřadující Miss Universe Olivií Culpo účastnily večeře ve vyhlášené restauraci NOBU. Jako národní dar přivezla do Ruska náhrdelník od společnosti Šenýr Bijoux v národních barvách, který byl vydražen na charitativní aukci. Svým soupeřkám v soutěži přivezla přívěsky od společnosti Šenýr Bijoux ve tvaru srdíčka pro štěstí. Titul Miss Universe 2013 si z Moskvy odváží Maria Gabriela Isler z Venezuely.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama