reklama

Krev stříkala, pěsti bušily! Češi se mezi nejlepšími bojovníky neztratili

reklama

Byla to velká podívaná! Kdo nebyl na open Yangames fight night ve Žlutých lázních, přišel opravdu o hodně. Nejlepší čeští bojovníci se postavili světové špičce v rámci jednoho z nejlepších a nejlépe organizovaných turnajů v Evropě. Pokud si chcete vychutnat zápasy ještě jednou nebo alespoň částečně napravit svoji neúčast, máte šanci v sobotu na televizní stanici Sport5 deset minut po osmé večer.

Legenda neodchází, legenda stále zůstává! Jedna z největších ikon české MMA Petr Vondráček má za sebou další vítězný zápas a mezinárodní titul WKN tak zůstává doma! No, a nebyl by to Petr, kdyby zápas s Neilem Aquinem neukončil technickým KO. Skvělé zprávy však ani zdaleka nekončí. Evropský titul WKN si totiž ze Žlutých lázních odnesl Ondřej Hubník, když udolal houževnatého Sergeje Maslobojeva, který byl v minulosti pro české borce v mnoha případech nepřekonatelnou překážkou. „Spejbl“ se však tentokrát pomstil za všechny porážky a litevský pořízek odjel s nepořízenou. Českému publiku udělal radost i Lukáš Hron, když v odvětě roku z ringu vyprovodil Bělorusa Romana Kryklia, pochlapili se i další naši ranaři.

Zkrátka, byla to taková podívaná, na které se vzpomíná ještě hodně dlouho. Nic podobného prostě v českých luzích a hájích jen tak nezažijete. A říkáte-li si opravdoví milovníci parádních zápasů, tohle musíte vidět alespoň v televizi. Zapište si tedy: Stanice Sport5, sobota, deset minut po osmé hodině večer. Je to ideální čas. Než se vydáte na drink, mrknete se na pár excelentních zápasů, které vám rozproudí krev v žilách.

Na ukázku z večera se můžete podívat zde:
https://sport5.cz/clanky/zaznam-z-yangames-fight-night-open-air-na-sport-5-a76e7cbe.html

Foto: Lenka Bartáková, Czechfighters.cz

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama