reklama

Která bude letošní Miss České republiky? Mrkněte na finalistky soutěže na módní přehlídce

reklama

Ve velkém stylu se vrací na přední módní příčky plisované šaty a sukně. Úchvatné, originální, ručně skládané kousky nabízí v nejnovější kolekci pražský concept store F.designers. Modely slovenských návrhářů vynesly na módní přehlídce finalistky Miss ČR. A neuvěřitelně jim slušely. Posuďte sami!

„Plisované sukně zažívají letos opravdu velký boom. Na trhu je obrovský výběr materiálů, barev, vzorů, nechybí ani lesk nebo třeba kůže. Ne každý se však může pyšnit sukní s ručním plisováním, jehož základem je umění skládat látku v různých směrech, což vyžaduje vysokou přesnost, preciznost, důslednost a také odbornost. A právě v našem concept store zákazníkům nově nabízíme plisované originály značky Jankiv Siblings prvotřídní kvality,“uvedla slovenská módní návrhářka Jenny Jeshko, která je zároveň majitelkou concept store F.designers: Store & Atelier s originální tvorbou českých a slovenských designérů.

Značku Jankiv Siblings založili před pár lety sourozenci Karolína a Michal. Společně tvoří na Slovensku designové oděvy s prvky plisé a disponují i vlastním vybavením na tuto speciální techniku a širokou škálou plisovacích forem. Ruční plisování je již v dnešní době spíše unikát. V repertoáru jej měla kdysi mimo jiné slavná francouzská návrhářka Coco Chanel, současné oděvní společnosti ale plisé tvoří pomocí textilních strojů.

Originální kolekci plisovaných outfitů představili veřejnosti finalistky Miss České republiky přímo v luxusním butiku F.designers: Store & Atelier v centru Prahy.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama