reklama

Kubelková snad nestárne! Podívejte se, jak jí to sluší

reklama

Internetový obchod se spodním, který se těší stále větší oblibě mezi českými ženami všech věkových kategorií, má novou ambasadorku – Ivu Kubelkovou.

Pro Ivu je to úplně nová zkušenost postavená především na vzájemných sympatiích a důvěře. „Nikdy jsem nespolupracovala se značkou spodního prádla, ale jsem moc ráda, že mohu zúročit své zkušenosti ze světa módy a jako součást týmu Astratex.cz být zástupkyní samotných zákaznic,“ říká. Spolupráce Astratex.cz a Ivy Kubelkové vznikla spontánně už v průběhu soutěže Česká Miss, kdy si obě strany velmi porozuměly.

Iva jako matka dvou dětí, moderátorka, herečka a nově také zpěvačka přiznává, že nakupuje ráda, ale při svém pracovním vytížení ocení, že nemusí trávit čas v kamenných obchodech. „Sama testuji služby a produkty Astratex.cz, jako například aplikaci Size&Style Asistent, a musím říct, že mi ušetří spoustu času,“ sděluje Iva. „Zjistila jsem, že jsou pro mě nákupy přes internet daleko jednodušší a vlastně i příjemnější. A se zákaznickým servisem, který Astratex.cz nabízí, se nemusím bát, že mi něco nebude sedět.“

Spolupráci zahájila natočením televizního spotu, který bude uveden v polovině října. „Natáčení jsem si velmi užila, ve videu se představím v mnoha tvářích. Měla jsem i možnost vyzkoušet velké množství produktů a těším se, až se o své dojmy podělím s ostatními zákaznicemi,“ dodává Iva. „I já sama jsem zjistila, že jsem si ne vždy vybírala vhodnou velikost a odborníci z Astratex.cz, kteří svou práci berou stejně zodpovědně jako já, mi pomohli můj výběr zdokonalit,“ uzavírá nová ambasadorka Astratexu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama