reklama

Kulturní tip: Koncert legendárního trumpetisty Laca Décziho se blíží, proběhne na Dlabačově

reklama

 

Mimořádně koncentrovaný jazzový zážitek nabídne ve čtvrtek 13. října pražské Kino Dlabačov: V 18 hodin začne projekce nového celovečerního hudebního dokumentu režisérů Filipa Remundy a Roberta Kirchhoffa Pára nad řekou o životě tří jazzových legend – trumpetisty Laca Décziho, saxofonisty Ľubomíra Tamaškoviče a kontrabasisty Jána Jankejeho.

V 19.30 následuje debata s tvůrci filmu a po ní od 21 hodin live koncert jednoho z hrdinů Páry nad řekou – fenomenálního Laca Décziho a jeho kepely Celula New York. Vstupenky na jedinečný večer je možné zakoupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu 200 Kč, na místě za 250 Kč.

Multifunkční centrum Dlabačov, jediné kino na Praze 6, situované v břevnovské dominantě hotelu Orea Pyramida, se v roce 2015 vrátilo na kulturní mapu Prahy. Kromě pestré filmové nabídky Kina Dlabačov, jehož sál je vybaven nejnovější technologií digitální projekce s vysokým rozlišením 4K, jsou součástí programu také divadelní představení, koncerty, výstavy a další kulturní akce. V předsálí je otevřena kavárna. Prostor je rovněž možné pronajmout pro jakoukoli obchodní, kulturní nebo soukromou akci.

KDY: čtvrtek 13. října, od 18.00
KDE: Kino Dlabačov, Bělohorská 24, 169 01

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama