reklama

Kutilové nebo požitkáři? Jana Švandová překvapila.

reklama

Proto mezi návštěvníky veletrhu vzbudili pozornost hosté pobočky Allianz z Karlova náměstí. Když se totiž u jejich stanu objevila půvabná herečka Jana Švandová a zamířila si to k připravenému ponku se špalkem dřeva, prkénky a nářadím, lidé kolem se skoro až lekli. „Snad tu nebude štípat dříví?,“ tipoval si muž stojící opodál.

Jeho partnerka si však všimla opodál stojícího stanu s grily a prohodila: „To spíš něco ugriluje…“ Nemýlila se. Nástrojů společnosti PK Realizace se totiž chopil zpěvák Jakub Smolík se svým synkem a s vervou sobě vlastní se pustili do práce. Později je vystřídala Hanka Křížková s Michaelou Dolinovou a přítomní jen žasli, jak jsou zručné.

Jana Švandová nejprve zavítala k vůním svíček Party Lite, které vedle stanu Allianz vystavovala Martina Pikalová, po chvilce očichávání se společně se Štěpánkou Duchkovou chopila grilování. Za odborných rad pana Alexe Stibila z GrilCentra paní Ilony Doleželové grilovaly krevety a žebírka. Lahůdky pak zapíjely Smarty drinkem, zatímco pánové ze skupiny Maxíci ugrilované dobroty spláchli alkoholickými nápoji Tatra Tea.

Protože Jakub Smolík, Kateřina Kristelová a Štěpánka Duchková dorazili se svými ratolestmi, hodně v kurzu byl i skákací hrad. Ten ovšem zlákal i Maxíky. Až se Stanislav Tošner, šéf pobočky Allianz z Karlova náměstí, který skákací hrad přivezl obával, jestli atrakce řádění Maxíků vydrží. Nad tím vším se usmívala kartářka Helen Stanku, která věděla své: „Dnešní den je dnem radosti, takže se úrazů obávat nemusíme. Alespoň ne v tuto chvíli.“

A jako by Kolo Štěstí chtělo její věštbu potvrdit, toho dne si snad všichni kolemjdoucí, kteří se u stanu Allianz zastavili, odnášeli opravdu pěkné výhry. Posuďte sami: kosmetiku Estée Lauder, polštáře nábytku Montero, knihy Pohádkový pokojíček z nakladatelství Brána, nápoje Aloe Vera, časopisy Pěkné bydlení, Domov, Chalupář a Flóra, vouchery z internetového obchodu Tvoje kabelka, nápoje Smarty, svícny a svíčky Party Lite, vína z GrilCentra a spoustu dárků Pobočky Allianz z Karlova náměstí.

Zdroj: Kloboukfilm

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama