reklama

Květen je ideální doba pro zlepšení fyzické kondice

reklama

Mnoho fitness klubů si na jarní období připravilo zvýhodněné akce. I dámské fitness centrum Expreska se v květnu rozhodlo podpořit nové zájemkyně
o zlepšení své postavy i kondice.

V tento měsíc totiž nabízí dvěma nově příchozím zájemkyním o členství v Expresce slevu 10% na jakékoliv služby. Lze ji uplatnit na veškeré cvičební plány kruhového tréninku i permanentky na deset vstupů. Tato akce je navíc kombinovatelná s 10% slevou, kterou získají klientky při prvním zkušebním tréninku. Celkově tak lze dosáhnout slevy až 20%. Teď už není nač se vymlouvat. Plavková sezóna klepe na dveře a tento ryze dámský klub nabízí ideální podmínky pro zlepšení své kondice za sníženou cenu.

Expreska je fitness centrum pro ženy, které přináší funkční třicetiminutový kruhový trénink po celé České republice na svých 26 pobočkách. Tato forma tréninku přináší ženám komplexní cvičební program, který zahrnuje prvky kardiovaskulárního a silového cvičení zároveň. Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá snižovat váhu. V klubech Expreska probíhá trénink na 8 hydraulických posilovacích strojích a 8 aerobních mezistanicích, které během pouhých třiceti minut kompletně procvičí všechny svalové skupiny. Tento způsob cvičení zahrnuje všechny důležité fáze tréninku – zahřátí, aerobní i silové cvičení a závěrečné protažení. Expreska svým klientkám přináší i výživové poradenství, které je plánováno individuálně a tím vychází vstříc různorodým potřebám a požadavkům.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama