reklama

Kvůli popularitě jsou schopné udělat cokoli! Hlavně, když jsou vidět!

reklama

Chtěly by být slavné a touží po tom, aby jim svět ležel u nohou. Někde se však zřejmě stala nepatrná chybička. Toto jsou největší české slavomanky.

Eva Feuereislová

Slávychtivá Eva Feuereislová je typický příklad efkové celebrity, která je pro své zviditelnění schopna udělat cokoliv, dokonce se změnit téměř v transsexuála. Poprvé se mihla v pěvecké soutěži Superstar, kde se snažila na diváky zapůsobit dojemnou historkou o své životní lásce, kterou je úplnou náhodou Domenico Martucci. Ovšem s jejím zpěvem to bylo podobné, jako s její popularitou. Eva se však nenechala a dále to zkoušela v reality show Vyvolení, kde se lidi snažila přesvědčit, že je to hodné děvče, kterému jde o peníze až na posledním místě. Od té doby si stihla nechat nafouknout prsa, nos a propůjčit svoji známou tvář několika salónům.

Nikol Moravcová

Údajná moderátorka, herečka a módní bloggerka, Nikol Moravcová se řídí heslem ,,vyhodí tě dveřmi, přijď oknem.“ Hrála v jedné pohádce, kterou si nikdo nepamatuje a poté v reklamě, kde řekla dvě slova a hezky se usmála. Její moderátorská kariéra stejně rychle skončila, jako začala, protože televizi, kde Nikol moderovala svůj pořad, zanedlouho zrušili. A teď jí nezbývá nic jiného, než blogovat o módě aby se mohla dostat na nějaký ten večírek a natřásat se mezi přítomnými novináři.

Lenka Vacvalová

Možná vám tohle jméno nebude nic říkat a my se vůbec nedivíme, ale mezi další slávychtivé, patří modelka Lenka Vacvalová, roztomilá zrzka s dlouhýma nohama, která se snaží už pěknou dobu dostat mezi áčkové celebrity. Rozhodla se proto začít s kariérou moderátorky. Naposledy moderovala velmi zvláštní módní přehlídku, kde se následně svalila na zem jako pytel brambor.

Tachmina Ibragimova

Poslední slávou nemocná je zdánlivá zpěvačka afgánského původu Tachmina Ibragimova. Tahle paní se z čista jasna objevila a okamžitě narvala svá prsa do obličeje zpěvákovi Bohuši Matušovi. Od té doby od ní můžeme slyšet jednu perlu za druhou. Nejdříve osočila Ornellu Štikovou, že se po ni opičí v nošení bílých košilí, poté si stěžovala na náš demokratický systém, který dle ní není regulérní, protože Agáta Prachařová může být v Blesku, kolikrát si zachce a ona jenom na jednom internetovém portálu. A nakonec stejně za všechno může nějaký Karel Vágner.

Markéta Kuča

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama