reklama

Lákavé podzimní a zimní pochoutky v kakaovém hávu

reklama

Léto už je nenávratně pryč a vládu nad počasím převzal podzim. Čeká nás půlroční období plné sychravých dnů, dešťů a později i lezavého mrazu. Ze všech koutů na nás útočí úporná rýma, pokašlávání a špatná nálada. Jak se všemi těmito neduhy zatočit? Přeci správnou výživou! Vyváženou stravu nezapomeňte proložit zdravou svačinkou v podobě chutných müsli tyčinek Fit. Sáhněte po těch s kakaovou polevou, vždyť blahodárné účinky kakaa znaly již prastaré civilizace. Proč je nevyzkoušet právě nyní?!

Podzimní splín účinně rozeženou klasické müsli tyčinky Fit vyrobené z kvalitních surovin, jako jsou cereálie, oříšky nebo různé druhy ovoce, v čele s výbornými českými jablky. Jsou ideální a vyváženou variantou ke klasickému mlsání. Jejich energie se postupně uvolňuje, a tak Vás pozitivně nabijí na celé odpoledne či dopoledne.Obsahují vysoký podíl vlákniny, která je mimořádně prospěšná a pomáhá bojovat s některými onemocněními moderní doby. V prodeji jsou 2 varianty ovocných příchutí v kakaové polevě: Fit müsli tyčinka banánová v kakaové polevě a Fit müsli tyčinka  pomerančová v kakové polevě, která je také vhodná pro bezlepkovou dietu. Dozajista vám zachutná i nová řada müsli tyčinek vyrobených podle nejnovějších výživových trendů s názvem Fit Nature. Tyto přírodní tyčinky z vysoce kvalitních surovin neobsahují konzervanty, umělá aromata ani barviva. Mají vysoký obsah vlákniny a nízké procento nenasycených transmastných kyselin. Vychutnejte si variantu Fit Nature meruňku v kakaové polevě  nebo Fit Nature švestku v kakaové polevě.

Kvalitní suroviny

Nejen pro děti je určena pochoutka Fit fruitík. Díky zdraví prospěšným sladkostem můžete utvářet zdravé stravovací návyky Vašich ratolestí již v útlém věku. Tato tyčinka s obsahem vlákniny a potřebnou energií, má vysoký podíl ovocné složky, který se pohybuje od 25 % a výše. Vláknina přispívá ke správnému trávení i stabilizaci optimální váhy, která je stále častějším problémem i u těch nejmenších. Tyčinka neobsahuje jen rychle se vstřebávající sacharidy, ale její energetický náboj se uvolňuje postupně v delším časovém úseku. Při výrobě tyčinek jsou zpracovány pouze kvalitní přírodní suroviny. Díky speciální výrobní technologii děti v tyčinkách neobjeví jednotlivé kousky obilí či ovoce, které by jim mohly při konzumaci částečně překážet. Fit fruitík je müsli tyčinka lahodné chuti. Nechte se překvapit, zda si Vaše děti oblíbí Fit fruitík pomeranč v kakaové polevě nebo Fit fruitík banán v kakaové polevě. Pokud chcete klasické müsli tyčinky ozvláštnit něčím jiným, sáhněte po cereální tyčince Go kakao v kakaové polevě. Tyčinka je bezlepková, vyrobená z extrudované kukuřice, rýže a kukuřičných lupínků. Tyčinka kromě kakaa obsahuje kokos, rozinky, jablka a sójovou krupici. 

K zdraví šetrné

Cereální tyčinky Fit Challenger jsou šetrné k vašemu zdraví díky obsahu vlákniny, vitamínů, minerálů a stopových prvků. Tyto tyčinky jsou vyváženým zdrojem dlouho a rovnoměrně se uvolňující energie. Jsou vhodné před sportovním výkonem, při zátěži, při studiu, v dopoledních hodinách slouží jako vhodná energie při soustředění či jen tak ke klasickému mlsání během dne. Vychutnejte si variantu Fit Challenger banán v kakaové polevě nebo Fit Challenger čokoláda v kakaové polevě.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama