reklama

Lehká kuchyně Zdeňka Pohlreicha právě v prodeji

reklama

V těchto dnech se na pultech knihkupectví objevila nová kniha Zdeňka Pohlreicha Lehká kuchyně. Jak už sám název knihy napovídá, jedná se o kuchařku, která představí celou řadu gurmánských pokrmů s nižší kalorickou hodnotou při zachování skvělého estetického a společenského zážitku.

Jídla jsou poskládaná tak, aby si fanoušci kvalitní gastronomie jídlo užili se vším, co k němu patří, ale zároveň aby se jednalo o jídla lehká, neútočící na váhu strávníků. „Celý život jsem na dietě, a vlastně nevím na jaké. Mám nadváhu prolínající se s obezitou a strašnou chuť s tím něco udělat. Nejde ale o dietu, která jednou skončí. Jde o způsob, jak to vyřešit z gruntu. Rozhodl jsem se napsat knihu o rozumném jídle, bez gastronomické hysterie a zdraví nebezpečných experimentů,“ přibližuje svoji knižní novinku Zdeněk Pohlreich. Všechny recepty uvedené v knize má autor vyzkoušené na sobě. O některé se pak dělí i s diváky v pořadu televize Prima Teď vaří šéf!

Knížku Lehká kuchyně pokřtili v nové restauraci Next Door by Imperial v pondělí 24. 10. tři kmotři: herci Jitka Čvančarová a Jan Dolanský a přední český manažer Jan Mühlfeit. „Hledal jsem takové osobnosti, u kterých vím, že patří ke špičkám ve svém oboru a ideálně mají vztah k jídlu. Jitka je nám dlouhodobě nakloněna, netají se tím, že k jídlu má pozitivní vztah, a navíc krásná žena by mezi kmotry chybět neměla. Honza Dolanský – v současnosti jeden z nejoblíbenějších televizních kuchařů a navíc i de facto můj žák – nemohl chybět. A je mi samozřejmě ctí, že jedním z kmotrů je špičkový český manažer s mezinárodními zkušenostmi, bývalý blízký kolega Billa Gatese Jan Mühlfeit,“ uzavírá Zdeněk Pohlreich.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama