reklama

Leová na Miss Earth zazářila i pomáhala

reklama

Na Filipínách, které teprve nedávno zasáhl ničivý tajfun, se uskutečnilo velké finále světové soutěže krásy Miss Earth 2013. O korunku se ve Versailles Palace v Manile ucházelo 88 krásek z celého světa. Českou republiku v této velké konkurenci reprezentovala Česká Miss Earth Monika Leová.  Miss Earth 2013 korunovala Tereza Fajksová, které tento titul získala v loňském roce jako první Češka v historii soutěže.

Dle hodnocení poroty se sice Monika neumístila, ale v oficiálním hlasování fanoušků soutěže, tzv. People’s Choice obsadila krásné 6. místo. „Jsem vděčná, že jsem byla právě v této soutěži. Doufám, že jsme alespoň trochu strhly pozornost médií a pomohly jsem tak Filipínám po tajfunu Yolanda. Odvážím si velmi silné zážitky, kdy jsme se tváří v tvář setkaly s lidmi ze zasažených oblastí. Neztratili úsměv a já je nestačila obdivovat. V této soutěži je mnohem víc. Dostaly jsme také možnost chodit do škol a povídat si s dětmi o životním prostředí a hlavně o šetření vodou, jelikož voda byla letošním tématem. Byly nadšené, hlásily se o sto šest, překřikovaly se navzájem až skoro nevydržely sedět na svých místech. Pak je stačilo všechny obejmout a byly radostí bez sebe. To opravdu jen tak někde nezažijete:-). Ze soutěže mi zůstane také spousta zkušenosti a přátelství a moc za to všem děkuji. Za příležitost a podporu, ale i za hlasy, které jsem od všech fanoušků dostala“, hodnotí Monika Leová svoji účast v soutěži.

Super reprezentace

Na Filipínách strávila Monika tři týdny a i v přípravě na finále dívky dodržely heslo soutěže „Beauties for a Cause“ a kromě focení a zkoušek se věnovaly především pomoci obětem po tajfunu Yolanda, ekologické osvětě, sázení nových stromků a dalším veřejně prospěšným aktivitám. „Moničino působení v soutěži jsme sledovali a jsme hrdí jak na Moniku, tak na Miss Earth Terezu Fajksovou, které obě Českou republiku skvěle reprezentovaly a také se zapojily do pomoci potřebným”, hodnotí působení českých krásek JItka Bělušová, výkonná ředitelka agentury M Marketing, která je držitelem licence soutěže Miss Earth v České republice a dodává: „Těšíme se, že obě dívky přivítáme na semifinále 10. ročníku České Miss 12. prosince v Praze“. Miss Earth je světová soutěž krásy s ekologickou tématikou. Téma letošního, 13. ročníku soutěže: International Year of Water Cooperation. Finále se konalo ve Versailles Palace, Alabang, Muntilunpa City, Manila na Filipínách. Miss Earth 2012 Tereza Fajksová korunovala vítězku soutěže Alyz Henrich z Venezuely.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama