reklama

Letní neformální networkingový snack Hospodářské komory Praha 1 se opět vydařil

reklama

Eva Primus Kovandová, ředitelka kanceláře představenstva Hospodářské komory Praha 1, stále propojuje podnikatele a živnostníky v Praze. Jako jeden z neúčinnějších nástrojů vnímá networking, a tak uspořádání jeho letní formy se samo nabízelo. Jejím přáním vždy je, aby si účastníci setkání užili, a tak vždy najde netradiční prostor, který přispěje k příjemné atmosféře.

Letní neformální networkingový snack organizovala společně s její kolegyní Ingrid Šůrovou, členkou představenstva Hospodářské komory Praha 1. Konal se 11. srpna 2022 na zcela nové lodi Albatros II., která vyplula z Dvořákova nábřeží. Program měl spád, počasí bylo příznivé a vyhlídka na Prahu z hladiny Vltavy byla jedinečná. Debatovalo se, vyměňovaly se vizitky a při loučení už bylo jasné, kdo se, s kým dříve nebo později potká. 

Hlavní cíle networkingu byly opět naplněny a co více?  Byla podpořena nezisková organizace Integrace 3P, z. s., která soustředila svoji pozornost (mj.) na začínající malé podnikatele a živnostníky, kterým pomáhá s ekonomicky únosným PR a marketingem, ale také posuzuje a posiluje konkurenceschopnost jednotlivců. Dobrovolný příspěvek pro tuto organizaci činil na místě 50 Kč a každý za svůj finanční dar obdržel malé – velké poděkování. Lenka Žáčková, zástupce organizace, s radostí potvrdila, že do pokladny Integrace 3P, z. s. přibylo 3950 Kč.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama