reklama

Letní slevy 50 %? V Letňanech to není jenom sen!

reklama

Na nejrůznější výprodeje jsme zvyklí po novém roce nebo třeba na konci léta. Zkrátka v době, kdy končí jedna část roku a je potřeba vyprázdnit sklady pro nové zboží. Značka Camp David však takové pravidlo nectí. Pro nás jedině dobře!
Mužský, městský, stylový –  to je definice značky Camp David. Od módních kousků až po moderní business oblečení, každý si najde to, co je mu nejbližší. Průkopnický design je promítnut do progresivních městských střihů, inovativní vzory a technická vytříbenost jsou ztělesněním módního ducha současné doby. Pro ženy je tu značka Soccx, která představuje vysoce kvalitní módu, unikátní vzhled a módní trendy současné doby. DNA této značky je ženské, inteligentní a sebevědomé. Pokud si říkáte, že něco takového bude cenově nedostupné, tak se pletete! Pobočka v pražských Letňanech teď navíc nabízí až padesáti procentní slevy. A to už se opravdu vyplatí.
Chápeme, že jestli jste v shopu značky ještě nikdy nebyli, jste trošku nedůvěřivý. Pak je ale fajn mít nějaké doporučení. „Jsem zde stálou zákaznicí. Proč? To je snadné! Prostě si tam vždycky vyberu něco, co mě doslova uchvátí,“ usmívá se česká Barbie Dominika Myslivcová. A ať už si o ní myslíte cokoli, tak se jí musí nechat jedno – nevzala by na sebe nic, co by nebylo stoprocentně trendy. Takže dost pochybností hurá do obchodního centra Letňany!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama