reklama

Levná neděle v Cinema City je tady!

reklama

K nedělní pohodě patří neodmyslitelně i sledování filmů. Již tuto neděli, tedy
23. dubna 2017, si pro vás multiplexy Cinema City přichystaly LEVNOU NEDĚLI! Můžete tak za zlomek standardní ceny stihnout i více filmů v jeden den! Pro členy Cinema City Clubu seženete vstupenky na 2D promítání za 60 Kč, v případě 3D zaplatíte pouze 100 Kč. Užít si film na maximum za minimum, pak můžete v kině IMAX, a to pouze za 70 Kč.

Vyrazte se svoji láskou třeba na film Rande na slepo nebo na letošního vítěze dvanácti Českých lvů, film Masaryk. Vaše děti pak jistě ocení dopoledne v kině ve společnosti šmoulích kamarádů nebo oblíbeného animáku Mimi šéf. S partou přátel si zase nenechte ujít novinku Rychle a zběsile 8 nebo snímek Ghost in the Shell v hlavní roli s krásnou Scarlett Johannson. A všechny bez rozdílu věku jistě potěší nové zpracování filmu Kráska a zvíře, které se pyšní jedinečným 3D zpracováním, které vás vtáhne přímo do kouzelného světa.

Návštěva kina pro vás bude ještě výhodnější, pokud se stanete členy Cinema City Clubu. Členstvím v Clubu získáte mnoho výhod. Například každá zakoupená vstupenka (platí i pro studentskou či dětskou vstupenku) bude pro vás automaticky o 20 Kč levnější. Zároveň z každého nákupu můžete získat až 15 % v podobě bodů zpět na váš účet, a ty pak můžete proměnit za vstupenky, popcorn či nápoje z postmixu. Dalším bonusem je newsletter, díky kterému získáte nejzajímavější novinky ze světa filmu či informace o jedinečných akcích jako první. Členy Clubu se můžete stát dvěma způsoby, buď vyplněním tištěné přihlášky, kterou odnesete na pokladnu nebo online na stránkách.

 

Jednotlivé ceny různých projekcí:

  • 2D promítání pro členy Cinema City Clubu: 60 Kč, pro ostatní: 80 Kč,
  • 3D promítání pro členy Cinema City Clubu: 100 Kč, pro ostatní: 120 Kč,
  • IMAX 2D promítání pro členy Cinema City Clubu 60 Kč, pro ostatní 80 Kč,
  • IMAX 3D pro členy Cinema City Clubu 110 Kč a pro ostatní 130 Kč,
  • 4DX 2D promítání pro členy Cinema City Clubu 160 Kč pro ostatní 180 Kč,
  • 4DX 3D promítání pro členy Cinema City Clubu za 200 Kč a pro ostatní za
    220 Kč včetně 3D brýlí.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama