reklama

Listopadová Ladies Night v Cinema City nabídne pohádkovou podívanou

reklama

Deštivé podzimní večery přímo vybízí obvolat kamarádky a užít si krásný večer v kině. Na Ladies Night na vás čeká, mimo jiné, projekce nového českého filmu Pohádky pro Emu. V této romantické komedii se můžete těšit v hlavních rolích na Aňu Geislerovou a Ondřeje Vetchého. Dámy, nečekejte a vychutnejte si tento film se svými kamarádkami v předpremiéře na akci Ladies Night v multiplexech Cinema City! 1. a 2. listopadu 2016 vás ve vybraných kinech čeká mimo projekce filmu i welcome drink, bohatá tombola a zajímavý doprovodný program.

V nové romantické komedii Pohádky pro Emu se můžete těšit na opravdu hvězdné obsazení! Uvidíte oblíbené české herce, mezi kterými jistě jsou Ondřej Vetchý, Aňa Geislerová, Ema Švábenská, Vilma Cibulková, Anna Polívková, Jiří Dvořák, Marek Taclík, Oldřich Vlach a další.

Příběh vypráví o Petru Millerovi, který žije v Londýně a jeho život tvoří převážně práce. Z jeho stereotypního života ho vytrhne telefonát z Prahy, který mu oznámí, že je otcem malé Emy, o kterou by se měl postarat. Chlapovi, který byl do padesáti let zvyklý žít sám, převrátí soužití s osmiletou holčičkou život doslova vzhůru nohama. V patách je mu i nesmlouvavá sociální pracovnice, a tak Petr musí učinit zásadní rozhodnutí: Pokud se chce stát právoplatným rodičem, je nutné najít pro Emu matku! Ve stejné chvíli se seznamuje s Marií, která podobně jako Petr žije pro svou práci
a téměř ztratila naději na to, že ji potkají obyčejné radosti života. Marie se rozhodne oběma pomoci. Je třeba nemilosrdné úřednici předložit uvěřitelnou historku. Začíná hra na lásku… Ale jak skončí?

Nenechte si ujít tento romantický příběh, obvolejte kamarádky a rezervujte si včas svoje místa na listopadové Ladies Night v Cinema City! V rámci Ladies Night na vás čeká od 18:30 hod. ve foyer kina welcome drink a od 19:00 hod. pak zajímavý doprovodný program a bohatá tombola v sále. Příjemnou tečkou za večerem se pak stane projekce filmu s názvem Pohádky pro Emu, který uvidíte v předpremiéře ještě dříve, než vejde oficiálně do kin.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama