reklama

Lucie Bílá: Tohle album je vlastně o tom, co prožívám

reklama

Fungl nové cédéčko Lucie Bílé s názvem Ta o mě je sice jen týden v prodeji, ale už má na kontě Zlatou desku Supraphonu. A není se co divit, jak zpěvačka na včerejším slavnostním křtu prozradila je to album o lásce a radosti ze života.

„Chtěla jsem natočit cédéčko o věcech, které prožívám. Jsou tam podle mě velice zdařilé písničky, možná sem tam i nějaká s troškou smutku, ale život není jen o tom hezkém. Dělali jsme na něm tři roky, vybíralo se ze čtyřicítky písniček, z nichž vzniklo třiadvacet demonahrávek a na desce je třináct těch nejlepších. Jsem moc ráda, že vyšlo a k němu byl natočen také videoklip. Kdybych vše shrnula, tak tohle album je v mé dosavadní kariéře pro mne zcela nejosobnější,“ uvedla Lucie Bílá.

Jak prozradila, jde o československý projekt, na němž spolupracovala s lidmi, kterých si váží a má je ráda.

Kmotrem novinky byl její dlouholetý kamarád, skladatel a muzikant Petr Malásek, který jí mj. před téměř pětatřiceti lety natočil první singl Neposlušné tenisky, slavnostní chvíli si nenechal ujít Lucčin bratr Karel Zaňák s manželkou Adélou a synem, nechyběl ani autor dvou úvodních singlů z alba Marek Ztracený a dorazil i expřítel Bílé, Petr Makovička. Křtilo zrnky kávy z nové značky LB Coffee, která je inspirována jak jinak, než Lucií Bílou

„Víte, hodně mile mě překvapilo, že jedna z písniček, jmenuje se Protože a složil a otextoval jí právě Marek Ztracený, vznikla jako dárek k mým narozeninám. Dostal jsem jí přesně v ten den, na který připadly, a byl a jsem z ní nadšený. Je prostě nádherná, stejně jako všechny ostatní, které na tomhle albu o životě a lásce jsou,“ svěřil se po křtu současný a prý doživotní přítel Lucie Bílé, Radek Filipi.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama