reklama

Lucii Vondráčkové vykvetla nová deska RŮŽE

reklama

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková vydává po pěti letech nové album – RŮŽE. Jedenácté řadové album je nabité dvaceti písněmi, včetně dvou bonusů. Zpěvačka na desce spolupracuje i se zahraničními autory a hudebníky, míchala se v Los Angeles, New Yorku i Montrealu. RŮŽE má díky tomu moderní zvuk a atmosféru.

Nová deska je propojením nového i osvědčeného. „Myslím, že je RŮŽE nádherně celistvá a skvěle hraje. Velká většina věcí se míchala v Los Angeles a všechny texty i melodie jsem měla pod kůží a tepaly podle mého životního rytmu. Sešlo se vše skvěle lidsky i profesionálně. Myslím, že má šanci na hodně povedených singlů, které se lidem zaryjí do srdce. Stejně jako mně,“říká Lucie Vondráčková.

Zahraniční hudebníci spolupracovali také na aranžích písní, zvuku a mixu. Nejvíc se právě na zvuku podílela americká hudební skladatelka Kari Kimmel. Kromě své vlastní písně ´Dej si cíl´ pracovala v Los Angeleském studiu i na dalších sedmi skladbách. Další dvě skladby složil mladý kanadský autor Paul Baraka, jednu z nich s názvem ´Nic víc´ otextovala sama zpěvačka.

Z českých autorů se za hudbu na desce podíleli Jiří Vondráček, Light and Love, Pam Rabbit, Radim Flender, Jindřich Parma, David Solař a Václav Noid Bárta. Texty napsali Hana Sorrosová, Bára Ježková, Lukáš Fišer, Radim Flender a sama Lucie Vondráčková. Jako hosté a partneři se v duetech představují Milan Peroutka, Václav Noid Bárta a Radim Flender.

RŮŽE je definitivním potvrzením přerodu a směřování Lucie Vondráčkové k „dospělému“ popu, je potvrzením dozrávání zpěvačky, kterou mají posluchači a diváci možnost vídat od jejího dětství až k současné ne lehké výpovědi o skutečném životě, s problémy, který přináší, a známe je všichni. „Kdo nemá trable s láskou, vztahy, kdo nezná reminiscence a vzpomínky, účtování, pochyby, i výčitky a pochybnosti, nejistoty i odmítání! RŮŽE je jiná, je zralejší, samozřejmější, Lucie na ní zpívá už s nohama na zemi a bez iluzí,“říká Tomáš Ságl, producent desky. RŮŽE je symbol. Nejen úvodní písnička desky, ale taky pocit, vůně, bolest, láska, dvojsečnost, ideál, krása, smutek i dokonalost. Která je někdy nenaplnitelná,“uzavírá Lucie Vondráčková.

Píseň a krásný klip Nad Vltavou se v těchto dnech blíží ke dvěma milionům zhlédnutí. Bodují Paralelní světy i taneční Zásah si našel odezvu v tanečních komunitách, které ho vyhledávají a učí se choreografie podle něj. Producentem RŮŽE je Ságl Production.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama