reklama

Lunetici zaskáčí v Ústí pro zdravá srdce!

reklama

Nebudou však sami! Přidá se k nim Lukáš Konečný, Fabiana Bytyqi, mistr světa ve footbagu Honza Weber nebo primátorka Ústí nad Labem Věra Nechybová. Spolu se žáky základních škol a všemi ostatními, kdo přijdou v pondělí 25. září na pilotní akci Skákejme pro zdravé srdce k Obchodnímu centru Forum v Ústí nad Labem, tak pomohou dobré věci.

Od 9 hodin ráno je připraven bohatý program právě pro základní školy a odpoledne pak pro širokou veřejnost (časový program viz. příloha). Zažijte sportovní exhibice ve skákání přes švihadla, vystoupení Jana Webera, biketrialovou show, pro mladé youtubery Veroniku Spurnou a Freemove.cz team s parkur show, ukázky záchrany života s defibrilátorem, workshopy a další doprovodný program se závěrečným koncertem skupiny Lunetic.

Akce je podporována Krajskou zdravotní, a.s. – Masarykovou nemocnicí v Ústí ad Labem, o. z., Kardiologickou klinikou Fakulty zdravotnických studií UJEP  v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní, a.s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., Freesponderem a VZP, kteří zde budou mít své stánky a Vy si můžete odborným personálem nechat změřit krevní tlak, BMI a hladinu cholesterolu v krvi.

Projekt Skákejme pro zdravé srdce pořádá Nadační fond Energie pomáhá. „Chtěli bychom, aby naše děti byly pohybově aktivnější. Zároveň by bylo skvělé, kdyby byly i vnímavější ke svému okolí a chtěly se dozvědět více o trápeních svých nemocných kamarádů a snad jim umět i pomoci,“ vysvětluje Lenka Graf, zakladatelka a patronka Nadačního fondu Energie pomáhá.

Byli bychom rádi, aby se do projektu Skákejme pro zdravé srdce zapojilo co nejvíce základních škol z Ústí nad Labem, a proto jsme se rozhodli spolu s naším generálním partnerem, společností Centropol Energy, rozdat všem školákům v Ústí nad Labem přes 20 tisíc švihadel, aby si mohli společně s námi zaskákat. A to buď na akci samotné nebo pak během školního roku ve školách na hodinách tělocviku, kde plánujeme s tímto netradičním projektem pokračovat. Během roku poté chceme navštěvovat školy a upozorňovat na nutnost prevence zdravého srdce a zdravý životní styl.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama