reklama

Mahulena Bočanová fandí mužům na rodičovské dovolené: Chlapi, kteří se umí starat o děti, jsou sexy!

reklama

Každým rokem se u narodí kolem 110 tisíc dětí – a jen každý dvacátý táta se rozhodně pořádně zabrat a vydat se na rodičovskou dovolenou místo ženy. Podle statistik se takových mužů ročně najde pouhých 5 tisíc. Nyní mají tito odvážlivci novou příznivkyni – fandí jim i Mahulena Bočanová!

Populární herečku a moderátorku jsme zastihli 23. února v brněnském Avion Shopping Parku, kde moderovala akci na podporu ženského sebevědomí s názvem Den, kdy se mám ráda. A jak nám prozradila, chlapi, kteří se umí starat o děti, jsou podle ní sexy!

„Takovým mužům fandím! Je hrozně sexy, když se chlap stará o děti. To, jak se muž chová k dětem, prozradí hodně o jeho srdci. Takoví mají u žen šanci. Protože to jsou většinou chlapi, kteří nemají mindrák a jsou láskyplní,“ prozradila Mahulena Bočanová, sama matka sedmnáctileté Márinky.

Zvážněla však, když došlo na otázku ohledně sebevědomí českých žen. Podle dokumentu, na jehož natáčení se podílela, prý mají Češky nejnižší sebevědomí v celé Evropě. „České ženy se mají rády minimálně, to je hrůzostrašné. Nejvíc namachrované jsou naopak Italky a Španělky. Je pravda, že bychom na sebevědomí měly přitlačit,“ tvrdí Bočanová.

Její recept na zdravé sebevědomí je přitom jednoduchý. „Když máte dobrý partnerský vztah, když vám děti dělají radost nebo když se vám daří v práci, odrazí se to na vaší psychice.“ Jak však zároveň upozornila, jsou muži, kteří vedle sebe úspěšné a sebevědomé ženy nesnesou.

„Někteří muži potřebují někoho, kdo je obdivuje a nad kým vynikají, a když se jim to nedaří, tak ztrácejí glanc. Pes je zakopaný v tom, že muži touží mít ženy, které jsou něčím výjimečné a atraktivní, ale pak od takových žen utíkají. Takové ženy mají jako milenky, ale doma chtějí mít poslušné paní. Tak to funguje, co je svět světem,“ říká herečka a dodává, že muže, kteří si své sebevědomí zvyšují tím, že sráží ženy, má za slabochy a zbabělce.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama