reklama

Mámou s humorem – Jana Bitalová napsala knihu o radostech i strastech mateřství

reklama

Pod hlavičkou online nakladatelské služby Pointa vyšla další kniha, jejíž autorkou je pisálek, čtenářka, šéfredaktorka, cestovatelka a kavárenská povalečka… ale hlavně máma čtyřleté Emily, Jana Bitalová. Knížka Mámou s humorem je psaná především s nadhledem, přestože je ho v případě mateřství někdy složité udržet. Utvrzuje maminky v tom, že i když své děti všechny bezmezně milujeme, někdy nám z nich jde hlava kolem.

Malá dítka jsou krásná, roztomilá a báječná… zvláště dokud je v případě rozpoznání problému (sluchem či čichem) můžete vrátit rodičům. Po porodu jste to ale najednou vy, na kom je boj se znehodnocenou plenou a kdo by občas potřeboval deset rukou a patery nervy. Zasmějte se u příhod obyčejné mámy a přesvědčte se, že každému z nás někdy jde z těch našich milovaných zlatíček hlava kolem.

„Každá maminka na mateřské zažívá různé emoce – veselé i náročné. Moje knížka má jeden hlavní úkol: pobavit je, rozesmát a dát jim na vědomí, že v tom nejsou samy. Specifické jsou rozhodně ilustrace Denisy Klimentové, které jsou vytvořené ve formě omalovánek – pro maminky pro chvilku odpočinku (proto antistresové prvky) i pro děti, které lze kreslením zabavit například v restauraci nebo po cestě vlakem,“ říká o čerstvé knižní novince její autorka Jana Bitalová. 

Nová kniha Mámou s humorem, která je již třináctým titulem vycházejícím pod online nakladatelstvím Pointa, je od 29. srpna k dostání na e-shopu Pointy, ale i v tradičních knihkupectvích a jejich e-shopech. Na Pointě lze vybírat i z knih dříve vydaných či těch, které jsou aktuálně v předprodeji. 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama