reklama

Manžel Anny Linhartové a její bývalý milenec Piškula mlsali dobroty se sprostými obrázky

reklama

Manžela a bývalého milence, herce Zdeňka Piškulu, si pozvala herečka Anna Linhartová provdaná Kameníková, na křest své kuchařky Řešíš –Hřešíš. Pánové se tak sešli nad dobrůtkami, které připravila sama autorka knihy, podle svých osvědčených zdravých i hříšných receptů.

„Vařím už asi od devíti let. A protože také ráda jím, tak jsem tyhle dvě záliby spojila. Pamatuji si, že první, co jsem kdy uvařila bylo „hříšné“ jídlo marokánky. Když se ale dneska podívám do své kuchařky, tak bych doporučila jehněčí s rizotem. A dneska také budu hřešit, a abych neměla výčitky svědomí, zítra to budu řešit,“ smála se Anna Kameníková, které recepty schválila i přítomná výživová poradkyně. Což se zalíbilo kmotře kuchařky Aničce Fialové.

„Já jsem velkou hříšnicí, co se týká jídla. Dneska jsme měla takový toust s vajíčkem a slaninou a moc jsem si pochutnala. Některé recepty jsem pomohla Aničce oživit výtvarnou složkou. Musím přiznat, některá zdobení nebyla zrovna moc slušná, ale i to patřilo k tomu,“ uvedla Anna Fialová, elegantní hvězda seriálu První republika, ve kterém rozhodně sprosté obrázky nemaluje.

Fotografie k receptům v knize nafotila své kamarádce herečka a teď už i fotografka Štěpánka Fingerhutová. „Jídlo jsem nikdy nefotila, ale Anička mě přemluvila. Vždycky jsme se sešly u ní doma, ona vařila a já fotila. Hodně jsem měla problém se světlem, tak jsme některá jídla fotily třeba i na střeše, což bylo docela adrenalinové. Hodně fotek jsem promazala, ale bavilo mně to a s výsledkem jsem spokojená,“ řekla Štěpánka, která si tento týden už odbyla také premiéru filmu Bajkeři, kde má svou roli „Prvně jsem viděla film v kuse a přestože je to komerční komedie, dost jsem se pobavila. A i lidi v hledišti se smáli, tak to je dobré znamení.“

Křest knihy si nenechala ujít ani maminka Anny Linhartové, herečka Jitka Asterová. Pozvání přijala i Aňa Geislerová, Jiřina Bohdalová, Kristýna Janáčková či Emma Smetana.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama