reklama

Marek Raditsch a jeho žena Tereza jako novopečení rodiče

reklama

Marek Raditsch se nedávno stal otcem. Se svou manželkou Terezou a dcerou Vanessou na jednu ze svých prvních procházek vyrazili do Centra Chodov, kde se Marek Raditsch stal ambasadorem nové restaurační zóny Grand Kitchen.

Marek Raditsch nemusí být vzhledem k jeho úspěchům skromný, protože komu se jen tak podaří obsluhovat v jednadvaceti letech norského krále? Na to Marek v rozhovoru s humorem odpověděl: „Nikdo lepší tady na to nebyl.“ Později se ale přiznal: „Tehdy se mi skutečně klepaly ruce, ale teď už je to opravdu jako rutina, už to člověka tolik nepřekvapí.“

K roli executive chefa luxusních restaurací Kampa Group a ambasadora Grand Kitchen v Centru Chodov Marek nedávno přibral i roli otce. Jeho žena Tereza porodila před téměř třemi měsíci krásnou a zdravou dcerku Vanessku, která má pomněnkově modré oči po mamince a po tatínkovi to možná bude ten kulinářský um. To se však ještě uvidí.

Vypadá to, že Marek bere otcovství vážně a zodpovědně. Na otázku, jestli pracovně chystá něco nového, se svěřil: „Zatím ne, věnuji se vaření, navíc teď chci trávit i nějaký čas s našim krásným mimčem, myslím, že jsem vytížený tak akorát.“

I tak nás zajímalo, jak to vypadá u Raditschových doma a jestli opravdu Marek dokáže vše skloubit. Manželka Tereza si ho ale vychvalovala: „Já si myslím, že to všechno děláme tak půl napůl. Není to tak, že to je vše na mně. Když Vanesska v noci pláče, já ji většinou neslyším, a tak mě vzbudí manžel, dá mi jí k prsu, já ji nakojím, přitom usnu, a pak se probudím a ona už je zpátky v postýlce.“ Tím ale Marek ještě nekončí. Je známo, že mnoho profesionálních kuchařů doma vůbec nevaří, ale on prý vaření vnímá jako relax, a tak má manželka Tereza, která prý nikdy moc na vaření nebyla, docela velkou výpomoc i v této oblasti.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama