reklama

Martha Issová na červený koberec ve Varech oblékla pozoruhodný model

reklama

Oblíbená česká divadelní a filmová herečka Martha Issová patří mezi pravidelné hosty Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Na slavnostní zahajovací ceremoniál letošního 52. ročníku oblékla jednoduchou asymetrickou mléčně bílou třásňovou řízu se zlatými detaily od studia Chatty, psaníčko Versace od společnost LBM a šperky od Inbar Diamond Center.

„Není nic důležitějšího, než si v životě vybrat ty správné spolupracovníky. Návrhářky Anna Tušková a Radka Sirková ze studia Chatty se v průběhu let staly v podstatě téměř mou rodinou, znají mne a vědí, kam směřuji. Proto všechny šaty, které pro mne vytvářejí, nějakým způsobem vycházejí z mého momentálního rozpoložení a životního pocitu. A to je pro mne podstata a smysl módy,“ má jasno Martha Issová.

Proto také nešetřila chválou. S paní Inou Kirschner z Inbar Diamond je to podobné, za několik let spolupráce jsme se staly přítelkyněmi a ona vždy ví, jaký šperk zrovna v tu chvíli potřebuji. Spolupráce s LBM Pařížská je pro mne nová, ale o to zajímavější. Děkuji všem!“ dodala herečka.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama