reklama

Martin Dejdar: „Nestydím se za to, že o sebe pečuji.“

reklama

Kamera je neúprosná a zabírá čím dál tím větší detaily. My diváci to oceňujeme, ale herci musí být na pozoru a starat se o svůj zevnějšek důkladněji, než dříve. Příkladem by jim mohl být Martin Dejdar, který místo toho, aby zaměstnával maskérky svými nedostatky, raději o sebe pečuje tak, aby nedostatkům předešel, nebo je alespoň minimalizoval.

Dokonce ani ve svém nabitém programu nezapomíná na péči o svůj zevnějšek, a proto dochází na pravidelnou péči a relax na kliniku estetické medicíny Petra Clinic. „Martin chodí pravidelně na Gentleman kosmetiku. Je úžasně disciplinovaný a dbá na naše doporučení a rady. S tímhle přístupem bude i za deset let vypadat na čtyřicet…a každý ví, že muži v tomto věku vypadají nejlépe,“ chválila Martina Dejdara Petra Řehořková, majitelka kliniky, která se nezabývá jen estetickými problémy, ale pomůže například i v oblasti korektivní dermatologie, omlazení či neinvazivního odstranění tuku. „S přibývajícím věkem začínají mít i muži své dny. Prostě o sebe potřebují začít pečovat, tedy pokud mají zájem vypadat dobře. U Petry Řehořkové to mám rád samozřejmě kvůli perfektní péči, ale také proto, že jsou tu zvyklí pracovat s populárními lidmi. To je pro mě dost zásadní,“ svěřil se Martin Dejdar, jeden z našich nejlepších herců a komiků, ale také stále skvěle vypadající muž.

Hned dva zákroky

Aby se Martin Dejdar líbil nejen své ženě, ale i sám sobě a aby dobře vypadal v televizních obrazovkách, nechal si nejprve odstranit drobné kožní výrůstky a permanentní epilaci laserem Fotona Dynamis. „Různé kožní neduhy, výrůstky nebo jizvičky odstraňujeme unikátním kombinovaným laserem, který vše odstraní bez jizev a krvácení,“vysvětlila majitelka Petra Clinic. Poté se Martin odebral do vedlejší místnosti a přímo od Petry Řehořkové si nechal udělat bezbolestnou radiofrekvenční liposukci břicha přístrojem Vanquish, a poté ještě radiofrekvenční lifting obličeje. Martin Dejdar tráví ve svém soukromí hodně času na Floridě se svou rodinou, kde je naprosto běžné, že se o sebe starají nejen ženy, ale i muži a nikomu to tam nepřipadá divné. „Fascinuje mě, jak o sebe na Floridě ženy i muži pečují a jak žijí aktivně. Denně chodí na procházky, a když je moc horko, procházejí se klidně v klimatizovaném obchodním centru, jen aby měli pohyb. Musím uznat, že vypadají mnohem vitálněji, a to i ve vyšším věku,“ dodal Martin Dejdar. Už je na čase, aby si toto uvědomili i čeští muži. Protože i oni mohou vypadat upraveně a mladě a pro ženy přitažlivě. Navíc v dnešní době si na chvíli odpočinout a nechat se opečovávat – zrovna tak jako ženy, není žádná ostuda, ba naopak. Pokud je v Čechách i Martinova manželka Daniela, nezapomíná ji vzít do Petra Clinic s sebou. Nemůže si totiž vynachválit mikrojehličkovou radiofrekvenci, díky které vypadá její obličej velmi mladě.

Foto: Petra Clinic

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama