reklama

Martin Maxa: Trpím za frajeřiny z mládí

reklama

Zpěvák a skladatel Martin Maxa je díky své postavě fyzicky nepřehlédnutelnou figurou. Doby, kdy se choval jako Herkules, jsou ale pryč.

Když prý nedávno přemisťoval na zahradě balvan, připadal si spíš jako hrdina knihy Stařec a moře. „Kdysi jsem prováděl kousky, za něž teď hodně trpím. Vzpomínám si třeba, že jsme jednou vyrazili s partičkou na výlet, píchli jsme kolo a protože jsme neměli hever, tak jsem to auto chytil za nárazník a nadzvednul holýma rukama. Holky z toho byly u vytržení, což se mi samozřejmě líbilo,“ vypráví Martin a dodává: „Jenomže tohle jsou právě ty hříchy mládí, díky nimž mám dneska obrovské problémy se zády. Kdyby mě ale tehdy někdo varoval, samozřejmě bych ho neposlouchal.“ Potíže s páteří ho přivedly ke zkoušení různých způsobů, kterak si ulevit od bolesti a taky jak nenechat zakrnět zádové svalstvo, aniž by je namáhal velkými cvičebními dávkami. „Vyzkoušel jsem snad všechno, kromě operace, se kterou zatím otálím. Pochopitelně nemůžu vzhledem k nálezům na páteři ani cvičit v takové míře, jak jsem býval zvyklý, proto občas docházím do Centra laserové estetiky, kde na mě připojí elektrody a zádové svaly se tak procvičují, čímž se mi zároveň uleví od bolesti. Totéž se dá aplikovat i na svaly břišní, ale ty si ještě dokážu udržet v cajku sám,“ vysvětluje Martin.

Skvělé výsledky

Centrum laserové estetiky na pražských Vinohradech ale nabízí nejenom procedury zdravotní, ale i zkrášlovací. Nechystá se je Martin Maxa využít také? „Jsem už sice takový stárnoucí exemplář, ale myslím si, že u chlapa je v pořádku, když má v obličeji napsáno, že něco prožil. Pokud jde ale o ženy, veškeré možnosti, díky nimž získají pocit spokojenosti se svým zjevem, naprosto schvaluji. Nedávno jsme si o tom povídali s Drahuškou Vídeňskou, která CLE provozuje a já jsem žasnul, co všechno zde s dámami, ale i s pány, provádějí a jaké mají neuvěřitelné výsledky. Možná, že kdyby u toho byla moje přítelkyně Silva, která je o patnáct let mladší než já, taky by mě na nějaké to omlazení nahnala, aby se doma nemusela dívat na staříka,“ směje se Martin.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama