reklama

Martina Krause opečovávala neznámá kráska a Adamovská se skvěle bavila se Štěpánkem

reklama

Hned několik známých osobností se vydalo do jižních Čech, kde se otevírala nová pobočka sítě prodejen s Pánskými obleky, které nosí nejen známí herci, zpěváci, ale i moderátoři, ale i sportovci.

A dostat slavné osobnosti stopadesát kilometrů od Prahy, to věru není jen tak. Andreji Bandi Vámošovi, majiteli prodejen značky, která české muže „učí oblékat“, se to podařilo! A kromě prohlídky nádherné prodejny, která vznikla ve zrekonstruovaných prostorách bývalých historických kasáren, kde sloužil vojnu Jaroslav Hašek, či Václav Havel, se uskutečnila také velmi příjemná after párty.

A tady se pár lidí zdravě odvázalo. „My muži neradi chodíme na nákupy a z duše neradi kupujeme oblečení na sebe. Proto, když potřebuji něco nového nebo pro speciální příležitost, zavolám panu Andreji Bandi Vámošovi, vezmu svou životní oporu Zlatu a vyrážíme,“ svěřil se s úsměvem herec Petr Štěpánek, který přijel i s hereckou a životní partnerkou, manželkou Zlatou Adamovskou. Se svým novým přítelem, slovenským fotografem Štefanem Zacharem přijel moderátor Honza Musil,který svým slovem otevření prodejny provázel a vyzpovídal řadu hostí.  Všechny pozdravit a pobavit se s fajn lidmi přijela také dostihová legenda, žokej Josef Váňa. Ten se stále usmíval a sršel dobrou náladou.

Prý to nic není
Na otočku „od koní“ z Orlíku si do Budějovic odskočil i „český Belmondo“, herec Martin Kraus. Toho po celou dobu v prodejně provázela a operovávala atraktivní tmavovláska na které mohli všichni oči nechat. „Nic za tím nehledejte. Tahle krásná dívka je Eliška, dcera majitele, velmi šikovná a pracovitá slečna a jsme opravdu jen přátelé,“ prozradil Martin Kraus, který je šťastně zadaný a má ročního syna. Zapózoval dokonce na historické Jawě 250, což je specialita těchto prodejen a s níž také v létě natáčel reklamu pro pánské obleky. Krasobruslař Tomáš Verner zase do svých rodných jižních Čech přivezl svou krásnou přítelkyni Martinu.

Té ukázal nejen prodejnu značky, jejíž je jednou z tváří, podobně jako Kraus, ale celý večer se od ní ani nehnul. A poté, co zazpíval a pak zahrál na pilu skvělý Petr Dopita, který hraje v mnoha muzikálech a je také Mistrem světa ve hře na pilu, udělal Tomáš něco, co od něj nikdo nečekal. Zazpíval. „Já mám ale zakázáno zpívat. Maximálně jen v sebeobraně,“ smál se na celé kolo, bráníc se zpěvu Verner, hvězda show na ledě Jen počkej, zajíci.  Ovšem nabídce, která přišla od majitele prodejen Andreje Bandi Vámoše se nedala odmítnout. „Pokud si teď tady se mnou zazpíváš, pozvu Tě s Martinkou na jaře na cestu do Thaiska. Bereš?,“ zeptal se krasobruslaře a tomu nezbylo než jen souhlasit.

Pak si oba stoupli za mikrofon a zazpívali. „Dalo se to přežít a byla to legrace,“ komentovala umělecký výkon svého přítele partnerka Tomáše Vernera Martina. „Jen díky tomu, že s námi zpíval celý sál, to asi všichni přežili. Sólo bych to nedal a hlavně, to by nikdo nepřežil,“ smál se pořád na celé kolo Tomáš Verner. A doplnil, že přísloví, že „šaty dělají člověka je pravdivé. On se však řídí tím, že „šaty dělají náladu“!  „Já myslím, že to nebylo tak špatné s tím zpěvem. Zpíváš prostě jako pořádnej chlap,“ dodal s úsměvem Bandi Vámoš, který také poznamenal, že od 10. do 20. prosince opět opakuje ve všech prodejnách a krajích speciální akci pro policisty, strážníky, záchranáře a hasiče. Veškeré oblečení získají za padesát procent jako výraz díků a poděkování za jejich náročnou profesi!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama