reklama

Mění zpěvák Milan Peroutka profesi? Prozradil i svou velkou závislost

reklama

Mění zpěvák a herec Milan Peroutka profesi? Celý od čokolády, na druhou stranu pro některé jeho fanoušky doslova k “sežrání”! Tak vypadal Milan Peroutka, když nedávno navštívil unikátní táborské Muzeum čokolády a marcipánu, jediné svého druhu u nás. Nejenom, že si vyzkoušel, jaké to je být čokolatérem, ale dokonce si vytvořil první zkušební řadu svých vlastních pralinek. Ty totiž jako jeden z mála českých zpěváků bude se svou kapelou Perutě v rámci svých koncertů nabízet divákům!

Zpěvák a herec dokonce prozradil, na čem je závislý. Nepopírá totiž, že na sladkém hodně ujíždí. Sice to na jeho postavě není vidět, ale něco dobrého na zub si nikdy neodepře, zvláště pak čokoládu.

„Moji fanoušci to ví a jak jsem jednou dal na net video, jak upéct správný cheesecake, tak ho od té doby ho docela často na autogramiádách po koncertech dostávám,” řiká Milan, který se tak ne nadarmo spojil s asi nejunikátnějším čokomuzeem u nás.

„Napadlo mě, že je skvělý nápad, abych fanouškům nabídl něco sladkého, takže vedle triček, tašek, řetízků a alba, které nám s Perutěmi vychází v březnu, si budou moci nově odnést i tabulku čokolády, která přesně odpovídá mým chuťovým preferencím. Doufám, že si na ní taky pošmáknou. Budou v ní maliny, jahody, kokos, pistácie, lískové oříšky a taky kus Milana. Takže si vlastně pochutnají i na mé hlavě!,” smál se urostlý zpěvák, který v muzeu čokolády potkal i jakéhosi maskota všech, kteří čokoládu milují – Čokožrouta, čokoládového Jaromíra Jágra, Mr.Beana a jeho Mini Morrise v životní velikosti, 250kg vážící hlavu Piráta z Karibiku nebo nově největší interaktivní čokoládovou lokomotivu, která svítí a pouští páru, jejímž autorem je Daniel Šefčík.

„Spolupráce v Táboře vznikla už v létě, kdy jsem byl pozván na tamní festival čokolády a zúčastnil jsem se i projektu Fína čokoláda, když jsem pro audioverzi pohádkové knihy nazpíval jednu z písniček „Naty“,” dodal Milan Peroutka. Titulní píseň k příběhu pak nazpívala a pohádkovou knihu namluvila Peroutkova kolegyně a kamarádka Lucie Vondráčková. 

Foto: Čokomuzeum

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama