reklama

Michael Foret se práce nebojí. S vidlemi se oháněl jako zkušený farmář

reklama

Zpěvák Michael Foret využil krásného dne, popadl svoji starší dcerku Lianku a dojeli k Berounu na Statek u Merlina. Majitelé jsou Michalovi kamarádi a zpěvák tak často přiloží ruce k dílu a pomůže jim při ošetřování čtyřnohých obyvatel statku.

„Máme to sem relativně blízko, a přestože mám docela dost práce kolem našeho domu, jsme tu s rodinou častými hosty. Pro děti je to ráj, jsme ve volné přírodě a zároveň pomáháme zvířátkům. A v dnešní době je potřeba každá pomoc,“ uvedl Michael Foret, kterého si diváci pamatují jako finalistu SuperStar 2005 nebo třeba jako Skye v muzikálu MammaMia!

Michael miluje velká zvířata, která vzbuzují respekt, proto jeho favoritem mezi místními zvířaty jsou velbloudi. Malá Lianka si zajezdila na poníkovi a mohla oči nechat na ušatých králících. „Už to vidím! Lianka si určitě pod stromeček napíše o malého králíčka. Už jsme sice o nějakém domácím mazlíčkovi uvažovali, ale radši ještě chvíli počkáme.“

Na Lianku a ročního syna Timamá Michael Foret v době koronavirové přestávky víc času. „S manželkou vezmeme děti a jezdíme na výlety, do lesa, pomáháme tady na statku… Snažíme se být mimo lidi, to máme rádi. Díky Bohu, na práci si nestěžuji, protože momentálně dělám ve studiu muziku pro jednu reklamu a ještě pro svůj projekt MikAel připravuji další singl, který vyjde v lednu. To mne baví a naplňuje. Ale na druhou stranu zase nekoncertuji. Veškeré koncerty, svůj vánoční program, tojsem musel všechno odvolat a termíny přehazuji na příští rok,“ řekl Michael Foret a se smíchem dodal, že až se vše vrátí k normálu, volný čas nebude mít žádný. Proto si ho teď chce pořádně užít, třeba na Statku u Merlina.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama