reklama

Michael Petr v minulosti tančil ve StarDance, nyní vydává svůj první hudební singl

reklama

V pondělí 21. října spatří světlo světa debutový singl zpěváka a tanečníka Michaela Petra s názvem Stánek na rohlíky, v angličtině Hotdog stand. K oběma jazykovým verzím bude vydán také hudební videoklip, který byl natočen během tohoto léta v Praze.

Inspiraci našel Michael Petr v Česku

Hudbu i text k písni Hot dog stand/Stánek na rohlíky si napsal Michael Petr sám. „Již dlouhou dobu žiji v Americe, ale inspiraci pro tuto píseň jsem získal doma v Česku, když jsem zde strávil několik měsíců během natáčení StarDance. Jezdíval jsem tenkrát často navštěvovat bratra, a ten měl blízko své práce v Praze stánek s párky v rohlíku, které jsem si neskutečně oblíbil. Anglickou verzi jsem pak napsal o americkém hot dogu, který je neoddělitelnou součástí jejich kultury,“ říká Michael Petr.

O režii se postaral Michal Dlouhý, o kameru Lukáš Kašpar. Choreografii zajistil Petrův dlouholetý kamarád Jakub Mazůch a jeho taneční škola. Natáčení klipu probíhalo během letošního srpna.

Do třetice všeho dobrého

„Natáčení klipu jsem si velmi užil, ale také bylo docela intenzivní a náročné. Zajímavostí je, že finální verzi jsme natočili až napotřetí, první dvě verze jsme natáčeli minulé a předminulé léto. Jsem ale velký perfekcionista a nechtěl jsem vypouštět nic, čím bych si nebyl stoprocentně jistý,“ popisuje natáčení Michael Petr.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama