reklama

Milan Peroutka trénuje nazouvání střevíčku

reklama

Je to perfekcionalista. Všechno musí klapat, jak má. Herec a zpěvák Milan Peroutka prostě nenechává nic náhodě, o čemž nás názorně přesvědčil v OC Flora.

V jednom ze zdejších ochodů se totiž snažil, a dodejme, že po kratší době i s úspěchem, nazout na nohu apartní střevíček své kolegyni Sabině Rojkové.

„Ne, nekupuju jí botky, ale trénuji. V chystané rodinné show vytvořené na motivy legendárního filmu Tři oříšky pro Popelku, která se bude hrát od 12. října v Kongresovém centru, jsem dostal roli prince, a jak známo po nejrůznějších peripetiích skončím nakonec ve svazku s Popelkou, kterou představuje právě Sabina. A jak známo, ve filmu princ zkouší nejrůznějším osobám nazout střevíček, tak to budu dělat i já, dokud netrefím tu správnou nožku. Proto využívám příležitosti, abych tuhle činnost zvládl, minimálně stejně dobře, jako Pavel Trávníček, který ve zmíněném filmu hrál onoho prince hledače,“ vysvětlil při „práci“ s botkou a nožkou Sabiny, Milan Peroutka.

Jeho počínání s úsměvem kvitoval právě bývalý princ Pavel Trávníček, který do OC na pár ukázek
z chystaného představení a následnou autogramiádu dorazil s manželkou Monikou a osmnáctiměsíčním synkem Maxíkem.

„Já budu tentokrát králem. Je to tak. Čas letí, takže jsem vyspěl v pana krále. Ale nelituji, život jde dál, a to je správné. Možná při zkouškách někdy zamáčknu slzu, ale moc se těším. Bude to opravdová show, v níž se na jevišti objeví živí koně, příběh je také plný kouzel a speciálních vizuálních efektů, takže nepochybuji, že se budou bavit malí i velcí,“ nechal se slyšet Trávníček.

Kromě zmíněné trojice se v představení Tři oříšky pro Popelku vystřídá celá řada dalších známých herců a zpěváků, mj. v roli krále kromě Pavla Trávníčka ještě Oldřich Kříž a Jan Rosák, princem bude i David Gránský či Karel Heřmánek jr., Popelku si střihne také Kateřina Klausová nebo Nikola Ďuricová, o roli královny se podělí Mahulena Bočanová, Dana Morávková, Dáša Zázvůrková atd. atd. atd. Prostě od 12. října je v Kongresovém centru nač se těšit!

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama