reklama

Miley Cyrus na rozcestí! Víme, proč by se něměla vracet ke svému ex!

reklama

Po čtyřletém soužití se rozpadl vztah Miley Cyrus a Liama Hemswortha. Nikomu neunikl fakt, že zpěvačka rozchod nesla velmi těžce. Nyní se ale vše obrátilo a Liam touží po své lásce zpět.

Miley Cyrus patří momentálně mezi nejžádanější a nejkontroverznější zpěvačky hudební branže. I přesto, že by mohla mít každého, na koho by si ukázala prstem, její čtyřletý vztah, který se rozpadl, ji velice zasáhl. Dokazuje to i ve svém klipu Wrecking Ball, který je adresován právě herci a je nabitý emocemi od začátku až dokonce. Poté, co se Liam vyjádřil, že by se k Miley rád vrátil, reagovala slovy, že si není jistá, zda se chce k němu vrátit. Tak se v ní vyznejte! Podle nás by to však dělat neměla.

5 důvodů, proč by se Miley Cyrus neměla vrátit ke své bývalé lásce:

  1.  Liam Hemsworth za svůj život natočil pár béčkových filmů, a asi mu pomalu začíná docházet, že ho už příliš životních rolí nečeká. Jeho hvězda pomalu uhasíná, proto by bylo dobré se vrátit ke zpěvačce, jejíž kariéra je slibně nastartovaná.
  2.  Ne nadarmo se říká, že do jedné řeky dvakrát nevstoupíš.
  3. I když si našel za zpěvačku rychle náhradu, Miley Cyrus je přece jenom jedna. Před kamarády se už nemůže vytahovat, že chodí s nejslavnější interpretkou současnosti.
  4. Liam je ve stejné pozici jako Victoria Beckham. Zažil si svých pět minut slávy a je stejně dobrý herec, jako Victoria zpěvačka. Ale moc dobře si umí spočítat, že po boku Miley Cyrus už do konce života nemusí hnout ani prstem.
  5. Miley je provokatérka a vždy dokáže šokovat celý svět, což ji zaručuje, že se téměř vždy objeví na předních stranách bulvárních plátků. Když se jí Liam bude držet zuby nehty, bude se tam objevovat s ní, což mu zaručí popularitu a možná pár pracovních kontraktů navíc.

 Markéta Kuča

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama