reklama

Miss Beauty 2014: Titul si odnesla blondýnka Karolína Humečková

reklama

Historicky první roční soutěže krásy Miss Beauty je minulostí. Titul si z Theatro music clubu odnesla KAROLÍNA HUMEČKOVÁ (20) z Prahy. Titulem první vicemiss porota ocenila ANNE MARII PASTORKOVOU (21) a třetí skončila LUCIE BLAHOVÁ (27) z Uherského Hradiště.

Už hlasování, které probíhalo na stránkách hlavního mediální partnera webu Free1.cz a rozhodlo o tom, že titul Miss Sympatie si zajistila Anne Maria Pastorková, dávalo tušit, že zvolit Miss Beauty bude pořádná dřina. Sympatická brunetka totiž zvítězila díky rozdílu několika desítek hlasů. A to se přitom zapojilo více než 21 tisíc lidí! Hvězdná porota, která se v Theatru sešla, tak měla těžkou práci. Modelka a moderátorka Inna Puhajková, bloggerka Dominika Myslivcová, automobilový závodník Jan Charouz, herec Václav Upír Krejčí, zpěvák Ondřej Ruml se však na jménu Karolíny Humečkové shodli téměř jednohlasně. V názoru se tak sešli i se zbytkem poroty, jednatelem společnosti Expansia Lubošem Bernatem, výkonnou ředitelkou soutěže Magdalenou Chládkovou i prezidentem Miss Beauty Martinem Chalupou. Na rozhodování měli zhruba hodinu a čtvrt. Během ní se dívky představily v rámci módní přehlídky Rich & Royal, spodního prádla Bruno Banani a v šatech návrhářky Petry Bílské doplněné o šperky z obchodu Konplott a obuv z  butiku Maximo. Soutěž vystoupením okořenila exotická tanečnice Doris Martinez, zpěváci Ondřej Ruml a Karolína Tothová. Adrenalin před vyhlášením pak ještě rozproudila skupina Bek Ofis.

Vyhlášení a ocenění

Pak už došlo na to nejdůležitější, vyhlášení a ocenění nejkrásnějších finalistek. Třetí Blahová si odnesla například voucher na služby Medicom Clinic, kosmetiku Nonsolonero, oblečení Uncle Sam a další ceny. Druhá Pastorková už má doma šaty od Petry Bílské, oblečení Rich & Royal, kosmetiku Papaya nebo třeba voucher na služby společnosti iDry. Miss Beauty 2014 Karolína Humečková dostala šek na 10 tisíc korun, kontrakt s MGM agency na 20 tisíc korun, boty od z butiku Maximo a další ceny. Celý večer natáčela All Television. Nezbývá, než oceněným dívkám ještě jednou pogratulovat a poděkovat všem partnerům. A už dnes se těšíme na další ročník!

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama