reklama

Miss Earth Water Klára Vavrušková má jasno v tom, co od muže očekává

reklama

Československá Miss a Miss Earth Water Klára Vavrušková to má v hlavě srovnané a i přes své mládí ví přesně, jaké vlastnosti jsou pro ni u můžu klíčové. Možná i to je důvodem, že je ve vztahu se svým přítelem dlouhodobě spokojená a vše jim perfektně funguje. Klára chodí s hokejistou Vlastimilem Šedou a jejich lásku jim nenarušilo ani vítězství Vavruškové v České Miss a známá „missí nemoc“.

„Pro mě je nejvíce rozhodující sympatie. Už na první dojem z něho musím cítit dobro. Samozřejmě musí být milý, ale smysl pro humor a krásný úsměv je také plus,“ prozradila Klára, co je pro ni u mužů zásadní a čím ji muž okouzlí. Kráska bude také jednou z žen, které usednou do poroty v sesterské soutěži České Miss – v soutěži Český Chlap, která hledá opravdové muže. 

A co si pod pojmem pravý chlap vybaví třetí nejkrásnější žena světa? „Chlap je pro mě člověk, který se ničeho nebojí. Poradí si s každým problémem a nástrahou. Zároveň je ale citlivý. Vítěz by měl být statečný muž, který si jde za svým. Dokáže řešit každý problém a neutíká od něho. Měl by být hlavně sympatický a milý,“ odtajnila kráska kritéria, podle kterých bude vybírat a dodala, že účast v soutěži by všem určitě vřele doporučila: „Myslím, že je to nová a skvělá příležitost pro muže všech věkových kategorií, která u nás v Česku ještě není. Poznají nové lidi a zároveň jim to přinese nové zkušenosti a zážitky, na které nikdy nezapomenou,“ uzavřela Vavrušková.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama