reklama

Miss Global Kokešová: Muži jsou stejní jako před sto lety

reklama

Úřadující vítězka světové soutěže krásy Miss Global Karolína Kokešová je šťastně zamilovaná do svého přítele, podnikatele Davida Snášela. Ačkoli na svatbu zatím nepomýšlí, věří, že David je muž jejího života. Dokáže jí totiž dát přesně to, co od muže potřebuje.

Většina žen a dívek v průběhu doby mění svůj postoj k tomu, co je pro ně u mužů zásadní, Karolína má již od puberty jasno. „Pro mě jako pro ženu je velmi důležité cítit se v bezpečí. Cítit, že můj partner není žádná, bábovka”, zastal by se mě v každé situaci a vždy mě podpoří, to je asi co vyhledávám odjakživa,“ prozradila kráska a rovnou dodala, že vizuální stránka pro ni není prioritou: „Co se týče fyzična, tak asi nemám vyhraněný, oblíbený typ, co se mi líbí. Líbí se mi muži charismatičtí, kteří jsou osobnosti a jsou chytří. Musím si s ním mít o čem povídat a smát se.

Jasno má Karolína i v tom, že nevidí nějaký zásadní rozdíl mezi tím, jací jsou muži dnes ve srovnání s dobou před sto lety. „Myslím, že muži jsou pořád stejní, jen s dnešní dobou mají nejspíš někteří tendenci pohodlnět, je to určitě i kvůli přehnanému propagovanému feminismu, který já určitě v přehnané formě neuznávám. Chlap by měl zastávat roli chlapa a tu pozici mu s radostí přenechám a nechám ho mě hýčkat a být gentlemanem,“ vysvětluje Kokešová.

Karolína je také jednou z porotkyň soutěže, která hledá opravdové muže – Český Chlap. „Soutěž Český chlap není jen o nagelovaných frajírcích, má větší hloubku a nedělá z chlapů holky. Myslím, že každá zkušenost v životě je přínosem, a proto bych určitě každému muži doporučila se přihlásit,“ řekla Karolína a rovnou prozradila i jak bude ona sama vybírat mezi uchazeči o titul: „Na tohle asi nejsou žádné speciální kritéria či rady, prostě ať přijdou, jsou usměvaví a sami sebou a ukážou nám, jak vypadá, pravý chlap”.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama