reklama

Miss Princess: Castingy skončily, teď už jen finále!

reklama

V pátek odpoledne se v Metropoli Zličín v Praze konal poslední casting letošního ročníku Miss Princess. Jako vždy šlo o událost, kterou si nenechala ujít nejen řada krásných mladých slečen, ale také fanoušci zakladatelky soutěže DOMINIKY MYSLIVCOVÉ (22). Ta samozřejmě nemohla chybět ani v porotě.

Věříme, že kdyby mohla, česká Barbie by do finále poslala všechny dívky. Místo je však bohužel jen pro dvanáctku, která se kvalifikuje do hlavní části Miss Princess. „Vždycky je vám líto těch, které zůstanou před branami finále. Ale tak to prostě chodí. Musím však říct, že letos byly všechny holčičky, které na celkem čtyři castingy dorazily, jedním slovem úžasné,“ usmívala se Myslivcová, které v porotě sekundovali zpěvák Vojtěch Šenkýř, Denisa Bittnerová a Jára Bouda.

Právě Šenkýř casting, který moderovala Alexandra Uherková, zahájil svoji písní. Následovala dětská módní přehlídka agentury Fashion Kids. A pak už přišly na řadu samotné soutěžící. Porotě předvedly krátkou chůzi po mole, absolvovaly rozhovor s Dominikou Myslivcovou a pochlubily se krátkou ukázkou své volné disciplíny. Žádná mladá kráska neodešla s prázdnou. Všechny totiž dostaly růži od firmy Florea. Na cestu pak oplatky od společnosti Manner, která potěšila dárkem i vítězku Miss Sympatie. Všechno zakončila autogramiáda populární české blogerky. Nezbývá, než se těšit na velké jarní finále, kde se představí dvanáct dívek v kategoriích 4-7 let a 8-11 let.

Foto: Miss Princess

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama