reklama

Miss Princess je minulostí. Jak to dopadlo?

reklama

Letošní ročník Miss Princess je minulostí. Všem, kdo snad podobnému soutěžení malých holčiček nefandí, bychom poradili jediné: Přijďte se někdy podívat, než budete pomlouvat! Malé princezny si to totiž užily se vším všudy a nedělní podvečer se jim určitě zapíše do pamětí na hodně dlouho.

V první řadě je třeba říct, že je vlastně úplně jedno, kdo vyhrál. Dívenky v kategoriích 4-7 a 8-12 let byly jedním slovem úžasné. Pro úplnost sice najdete jména vítězek pod článkem, ale tady šlo vážně o něco jiného. „Když vidíte, jak těm holčičkám září oči, nepotřebujete nic víc. To je hlavní důvod, proč tuto soutěž dělám,“ usmívala se spokojená organizátorka Miss Princess DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22). Bylo na ní vidět, že i ona celý den v hotelu Ambassador – Zlatá husa na Václavském náměstí se všemi finalistkami velmi prožívala.

Aby také ne! Castingů po celé republice objela celou řadu, adeptek na závěrečný podvečer poznala několik stovek. „Mám vždycky největší problém s tím, že bych do finále vzala nejraději úplně všechny. Ale to samozřejmě nejde. Ale každá jedna princezna, která se přihlásila a přišla na casting, si zaslouží obrovské uznání a obdiv. Je úplně jedno, že se nedostala až na vrchol. Já tvrdím, že vyhrály všechny.“

Letos poprvé se finále konalo v Praze a to hned ve velmi reprezentativních prostorách luxusního hotelu Ambassador Zlatá Husa. Svědčí to o skutečnosti, že Miss Princess získává stále větší prestiž. Zaplněný kongresový sál mohl sledovat nejen samotný program, kdy se dívky představily ve volné disciplíně, módní přehlídce nebo třeba při rozhovoru. Součástí finále byli samozřejmě i hudební hosté. Hitmaker Michal David, skupina Maxim Turbulens nebo zpěvačka Karolína Tothová doplnili už tak elektrizující atmosféru. „Užila jsem si to. Moc ráda jsem u toho byla,“ potvrdila členka poroty, modelka Romana Pavelková, které přitákávala i Česká Miss Andrea Bezděková.

Miss Princess se zúčastnila i malá Vanessa Berousková, která má dost možná nakročeno k úplně jiné kariéře, než je modelingové molo. Jejím tatínek totiž patří do známé rodiny Berousků, maminka je zase z „klanu“ Kočků. Na druhou stranu není zase až tak nezvyklé, že jablko spadne hodně dalko od stromu. Uvidíme tedy, kam to tahle malá kráska dotáhne a v jaké branži se nakonec objeví.

A kdo ví, třeba se jednou nějaká z finalistek Miss Princess dostane až do finále České Miss tak, jako právě Romana nebo Andrea. Zatím si mohou malé kočky užívat dárky od partnerů akce, kterými byli například společnost Manner, Aquapalace Praha, Hummer Long, Fast ČR a další. Krásné korunky dodala společnost ŠENÝR Bijoux. Nezbývá, než se už teď těšit na další, jistě stejně úžasný ročník Miss Princess.

Miss Princess 2017 – výsledky
V kategorii 4-7 let 

Miss Princess mini: Maruška Dragounová, 4 roky, Ostrava
1. Vicemiss Princess mini: Karolínka Stránská, 5 let Postoloprty
2. Vicemiss Princess mini: Sofinka Švábková, 5 let, Ostrava
Miss Dominika Myslivcová: Alexia Lili Krausová, 5 let, Olomouc

V kategorii 8-12 let 
Miss Princess: Daria Molosag, 11 let, Praha
1. Vicemiss Princess: Tiffany Nováková, 11 let, Praha
2. Vicemiss Princess: Adriana Všetečková, 10 let Nový Jáchymov
Miss Dominika Myslivcová: Nicol Pattarello, 10 let, Olomouc

O vítězkách rozhodla porota ve složení
1/   Petra Řehořková – majitelka Petra Clinic
2/   Andrea Bezděková – Česká MISS 2016
3/   Romana Pavelková – finalistka MISS České republiky 2008
4/   Karolína Tothová – zpěvačka
5/   Ivan Štefko- fotograf
6/   Viktor Pavlíček – Zápasník MMA
7/   Filip Matušinský- fotograf
8/   Hana Pipasíková- majitelka eshopu snow eagle
9/   Lenka Braunová – majitelka eshopu barbinia.cz
10/ Štepánka Nezmarová- vysokoškolská pedagožka, která vyučuje etiketu
11/ Daniel Vali- zpěvák skupiny MAXIM TURBULENC
12/ Aleš Aldo Koláček- obchodní a marketingový ředitel společnosti MANNER
13/ Ladislav Sedláček- manažer ALD

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama