reklama

Misska a muž roku: My to totiž spolu pečeme

reklama

Velká nervozita provázela Českou Miss Andreu Bezděkovou a 3. Muže roku 2016 Miroslava Dubovického při křtu kalendáře Touha po životě, který oba společně nafotili. Proč se ale mladým lidem tak třásl hlas?

„Prozradíme vám něco, co ještě nevíte. My to totiž spolu pečeme,“ s tajemným úsměvem poslala krásná Andrea do světa senzační zprávu. Ale těm, kdo si mysleli, že ti dva to dali konečně dohromady, hned zase vzala vítr z plachet. Zpod stolu vytáhla před natěšené návštěvníky prodejny Bernhardt v Černé růži krabici s vánočním cukrovím. „Pekli jsme to u Míry doma. Navodili jsme si vánoční atmosféru a pečení šlo skoro samo,“ smála se Andrea.

Myšlenka a vznik kalendáře věnovaného onkologii v Motole byla kolektivní práce více lidí. Lví podíl na jeho vzniku má brácha Mirka Dubovického, jeho téměř identické dvojče, Martin. Měl na starosti jednání se sponzory. „Díky studiu medicíny jsem spojený s nemocnicí v Motole. Bylo logické, že jsem první podporu hledal právě tam. A i s ostatními se mi jednalo velice dobře. Chápali, proč chceme kalendář nafotit a tu pomocnou ruku podali,“ řekl Martin Dubovický.

Kmotrovství kalendáře Touha po životě se ujala zpěvačka Heidi Janků, herečka Míša Dolinová a Kateřina Kornová. Nesměl chybět ani president soutěže Muž roku David Novotný. Teď už jenom Andrea Bezděková, Miroslav Dubovický a spol. doufají, že se prodá co nejvíce kalendářů, aby peníze z prodeje pomohly onkologicky nemocným pacientům.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama