reklama

Missky Kalousová, Skoumalová a Štoudková běžely ulicemi Prahy

reklama

Už za pár dnů se dozvíme, která z dvanácti finalistek České Miss převezme kralování po České Miss 2016 Andree Bezděkové. O tom, že to dívkám sluší nejen na mole při módních přehlídkách se mohli přesvědčit všichni, kdo zavítali na adidas Běh pro ženy, který se běžel večerními ulicemi Prahy.

Na start se kromě dvanácti finalistek České Miss 2017 postavily i Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčová, Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová, Česká Miss World 2014 Tereza Skoumalová, moderátorka Zorka Hejdová, vicemiss a bloggerka Michaela Štoudková, Česká Miss Supranational 2016 Michaela Hávová nebo ředitelka České Miss Eva Čerešňáková. Do pražských ulic vyrazilo na pětikilometrovou trať tisíce žen, které spojovala láska ke sportu a záliba v běhání a zdravém životním stylu. Sportovní výzvu přijala celá dvanáctka finalistek České Miss, ale také Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková, která krátce před během prodělala angínu.

Nejsem žádný profík, spíše neběhám vůbec, ale zvládla jsem pět kilometrů za 29,58 minut, což se po angíně dá, ne?“ uvedla na své sociální sítě s potěšením a medailí na krku Kubíčková. Moderátorka Zorka Hejdová měla v den závodu nabitý program, ale i ta si vychutnala endorfiny v cíli a pochlubila se medailí ze závodu ve stejném sportovním oblečení, v jakém byly k nepřehlédnutí i vítězky a finalistky České Miss.

Pro Terezu Skoumalovou, Českou Miss World 2014, byl běh dalším ze série závodů, protože jak je možné vidět i na jejích sociálních sítích, běhá několikrát týdně a na závody vyráží pravidelně. To potvrzuje i čas 24,34. „Úžasná Adidas zóna, skvělé holky, naprosto neuvěřitelná atmosféra na trati a s výsledkem jsem nad rámec spokojena. Děkuji moc, že jsem tu mohla být, protože když běžíte a naskakuje vám husí kůže, tak to je nejvíc!“

Atmosféru si užila i Eva Čerešňáková, která přiznala, že krátce před finále České Miss, jež proběhne už 23.9. v Brně, na sportování nezbývá téměř čas. „Za posledních šest týdnů jsem byla běhat dvakrát, přípravy na finále vrcholí a času moc není, ale výsledkem 23,58 jsem potěšena i překvapena. Je vidět, že když člověk mnoho let běhá, tělo to nezapomíná.“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama