reklama

Missky ohrožoval cyklon Edilson!

reklama

Všechny dívky jsou nafoceny, natočeny rozhovory i spot do televizní kampaně, odlet českých krásek z Mauritia se ale zkomplikoval díky cyklonu Edilson, který přes ostrov přešel. Obloha je zatažená, prší a fouká vítr, dívky balí kufry a dívky čekají na potvrzení nového času odletu dnes pozdě večer.  

Za čtrnáct dnů na Mauriciu si vyzkoušely řadu aktivit a kromě nakoupených suvenýrů si odvážejí spoustu vzpomínek. Například pod hladinou oceánu byly krásné finalistky jako ryby ve vodě. Na otázku, zda se na scooteru pod hladinou Simona Dvořáková (finalistka č. 4) a Kristýna Svobodová (finalistka č. 2) bály, Kristýna bez zaváhání reaguje: „Simona se bálaJ”, a Simona jí dává za pravdu: „Kristýna byla naštěstí pod vodou moje velká opora”. Kristýna se přihlásila na ostrově i na šnorchlování:Šnorchlování je fajn, ale scooby scooter byl úžasný zážitek. Takové retro sci-fiJ typu James Bond. Sedíte ve dvou na skútru a hlavu máte ve vzduchové bublině, když se ponořujete, je těžké uvěřit, že vám do bubliny voda nenateče”. Paddle board si zase nejvíc užila Gabriela Bendová (finalistka č. 1), která se nejlépe udržela „na prkně“: „Před soustředěním jsem paddle board vůbec neznala, ale bylo super. Je to hlavně o rovnováze a koordinaci pohybu. Strašně mě to bavilo a doufám, že si to někdy zopakuju“.

Finále už se blíží

Natáčení televizního spotu bylo zážitkem pro Martinu Hlavničkovou (finalistka č.9): „Před kamerou jsem se takto ocitla poprvé, měla jsem za úkol hrát volejbal, ten jsem naštěstí nehrála poprvé. Točili jsme na úchvatném místě na ostrově Cerfs a v pauze jsme se vydali na projížďku motorovým člunem, což nemělo chybu“.  Rychlá jízda motorovým člunem učarovala i Kamile Bezplacové (finalistka č.6): „Viděla jsem ostrov z úplně jiného pohledu, bylo to úžasné. Při cestě zpátky se řidič rozhodl zvednout nám adrenalin – vybíral zatáčky tak, že jsme si mohly sáhnout na  hladinu a v plné rychlosti speed boat spíš letěla“. Všechny finalistky nafotily také sérii fotografií s fotografem Janem Tůmou. S Honzou Tůmou už jsem fotila o Vánocích s Karlem Gottem, toto však byla úplně nová zkušenost. Exotická destinace a pózování na pláži dalo focení docela jiný rozměr. Moc jsem si to užila a budu na to vzpomínat do konce života“, pochvaluje si focení Veronika Kašáková (finalistka č. 8). Každá z finalistek poskytla během soustředění řadu rozhovorů a natočily svoje medailonky. Některé z nich se ocitly takto před kamerou poprvé. „Ze začátku jsem byla nervózní a nevěděla jsem, na co se víc soustředit, abych nevypadávala z kamery a zároveň říkala to, co chci. Postupně jsem si naštěstí zvykla a myslím, že by si každý měl v životě vyzkoušet mluvit na kameru, možná by potom míň kritizoval ty, které sleduje v televizi“, směje se Simona Šimková (finalistka č. 3). Už 29. března se na Primě dozvíme, kterou dívku zvolí diváci 10. Českou Miss. Uvidíme, jak dívky zúročí své zkušenosti ze soustředění ve finále soutěže.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama