reklama

V místě, kde Dagmar Havlová plakala nad rakví svého manžela, pořádá dnes charitativní bazary

reklama

Tradiční mikulášský bazar pořádala Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97 v odsvěceném kostele Pražská křižovatka a dala tak možnost jiným charitativním spolkům a nadacím vystavit své výrobky a jejich prodejem si přivydělat na svou činnost.

„Tady se scházíme už po třinácté. Hrozně to letí. Pamatuji se, když jsem odjela s manželem do New Yorku. On tam dokončoval knihu Odcházení a já jsem přemýšlela, jak podpořit činnost nadace a napadl mne mikulášský nebo chcete-li adventní bazar,“ vzpomínala Dagmar Havlová.

Vystaveným zbožím se probírala i zpěvačka Dáša Zázvůrková. „Mám zpívat na podiu s Dagmar Havlovou koledy. Přitom sotva mluvím. Byla jsem hodně nastydlá. A to zítra jedu do Unhoště zpívat pro Nadační fond Slunce a o víkendu mě čekají dvě vystoupení v muzikálu Rocky. Můj dnešní zpěv bude tedy spíš jen symbolický,“ prozradila na sebe zpěvačka Dáša Zázvůrková. Přivedla další zpěvačku do sboru, herečku Jitku Sedláčkovou, která si měla vybrat mezi vánočkami, cukrovím a výrovky vybrat něco k svátku

„Já mám dneska svátek. A Dáša mi slíbila, že si tady mohu vybrat, co chci, všechno platí. A protože diamanty nemají, spokojím se s ručně ušitým polštářkem z chráněné dílny. To je lepší než zlato a drahý kamení,“ smála se herečka Jitka Sedláčková, které s výběrem pomáhal syn Filip.

Koledy si na podiu Pražské křižovatky podiu spolu s Dagmar Havlovou zazpívala i Jitka Čvančarová, Simona Postlerová, Naďa Konvalinková, Ivana Andrlová a další zpěvačky a herečky.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama