reklama

Mistr světa Josef Dressler rozjel vlastní vlog!

reklama

Nejúspěšnější český biketrialista, Josef Dressler, který se pyšní dvěma tituly mistra světa, se čím dál víc profiluje jako trenér a lektor a předává své poznatky z aktivního sportovního života jak profesionálním, tak amatérským cyklistům. Dosud, pokud jste se od něho chtěli něco naučit, nebyla jiná cesta, než navštívit některý z jeho campů, přečíst knihu, nebo se ho pokusit odchytit na exhibici, případně procházce s malou dcerkou – což se nyní mění. Dressler následuje aktuální trendy a vydává se na dráhu vlogera – jednou za dva až tři týdny bude učit širokou veřejnost svému umu v jeho novém YT pořadu Škola kola.

Celý pořad je pojat jednoduchou a přímočarou formou, kamerou i grafikou, tak aby divákům nebral zbytečně čas, neotravoval kudrlinkama, ale přinesl zásadní informace, které dokáží rychle vstřebat a pochopit.  Celý projekt je živý a natáčet se bude průběžně – tak aby dokázal reagovat na aktuální dění, ale také na ohlasy a podněty fanoušků.

Při svém závodění jsem si splnil snad všechny cíle, které mě pořád hnaly dál a naplňovaly mě. Poslední roky mi ale snad ještě větší radost dělají ohlasy na moji výuku jízdy na kole, na moje knížky i campy. Snažím se široké veřejnosti ukázat jak správně jezdit na kole, jak ho líp ovládat a díky tomu být bezpečnější i radostnější cyklista. Učíme děti i důchodce, začátečníky i závodníky. Moc mě baví emoce našich žáků a jejich pokroky. Každý ale nemá třeba tolik peněz, času anebo odvahy přijet na náš camp. A pro ně jsem připravil svůj nový projekt, který se jmenuje Dresslerova Škola kola. Jeho hlavní součástí bude video blog, ve kterém se budeme snažit jednoduchou formou vysvětlit základní jezdecké dovednosti, ale věnovat se budeme i výběru kol a oblečení, jízdě ve městě atd.říká Josef.

Všechny informace, všechny díly a psaný blog najdete na webu  www.dressler.cz.

První díl seriálu můžete shlédnout již dnes zde:

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama