reklama

Mistři barmanského umění vystoupí v Praze!

reklama

8. ročník českého kola mezinárodní soutěže Havana Club Grand Prix je za dveřmi a hbité ruce našich nejlepších barmanů už se doslova klepou vzrušením!  Aby ne – půjde opět o postup do velkého finále na Kubě a také finanční výhru! Akce plná napětí, kde drinky z rumu Havana Club potečou proudem, se uskuteční v pražském klubu ROXY a galerii NOD už ve čtvrtek 28. listopadu 2013. 

Mistři barmanského umění budou i letos soutěžit ve dvou kategoriích – v mixologii, tedy v umění míchání skvělých drinků, a flair bartendingu neboli žonglování s lahvemi a šejkry. Jako hlavní host večera zazáří skupina Monkey Bussines, která pomůže rozproudit tu správnou energii večera a dotvořit už legendární atmosféru téhle akční soutěže. Největší borci z českých barů vás potřebují! Přijďte je povzbudit, fandit, skvěle se pobavit a zvolat si „Cuba libre!“ – k přípitku jedním z nejoblíbenějších drinků současnosti.

Havana Club Grand Prix

  • Havana Club Grand Prix je výjimečná barmanská soutěž určená pro profesionální barmany a barmanky. Odbornou veřejností je hodnocena jako špičková soutěž světové úrovně.
  • 7. ročník ovládla v kategorii mixologie Kateřina Kluchová, která se pak na světovém finále HAVANA CLUB INTERNATIONAL COCKTAIL GRAND PRIX 2012 umístila na skvělém 8. místě.
  • V letošním roce dochází ke změně a v Praze se bude konat i velké finále Slovenské republiky.
  • Organizátorem je společnost Jan Becher – Pernod Ricard.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama