reklama

Mistrovství Evropy v cheerleadingu živě na webu SPORT 5!

reklama

Praha se ve dnech 24. a 25. června stane již podruhé místem konání Mistrovství Evropy v cheerleadingu. To proběhne v pražské Tipsport Aréně, která očekává více než 3,5 tisíce sportovců z celé Evropy. A vy můžete být u toho!

Českou výpravu, která na minulém Mistrovství ve Vídni získala v jednotlivých soutěžích prestižní 2. a 3. místo, můžete podpořit samozřejmě buď přímo na místě a nebo si celou akci vychutnat živě na webu live.sport5.cz! Ať se rozhodnete jakkoli, určitě to bude stát za to.

Cheerleading je širokospektrálním sportem, obsahujícím tanec, akrobacii, stuntování a skoky. Je to dynamická a atraktivní taneční choreografie, v kombinaci se stunty (živé lidské pyramidy, skoky, výkopy, akrobacie), spolu s akrobacií a gymnastikou ve vzduchu. Jak už právě zmíněný výčet aktivit napovídá, cheerleading je náročnou sportovní disciplínou, která vyžaduje pravidelnou a systematickou sportovní přípravu. Řadí se mezi koordinačně estetické sporty s důrazem na technické provedení stuntovacích technik, gymnastiky a akrobacie ve vzduchu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama