reklama

Mladí talentovaní návrháři bojují v nové reality show The Way o své místo na módní scéně a milion korun

reklama

Nová reality show The Way pod taktovkou hvězdné poroty pomáhá mladým talentovaným návrhářům etablovat jejich značku na poli módní tvorby. The Way se mimo jiné věnuje tématu udržitelné módy a řídí se slavným výrokem Vivienne Westwood: Buy Less. Choose Well. Make it Last. Projekt The Way přináší Designer Gallery Centra Chodov a vítěz, který překoná nástrahy všech dílů, získá podporu ve výši 1 000 000 Kč.

Porota odborníků pod vedením Kataríny Král vybírala z téměř stovky přihlášek a do reality show nakonec poslala 8 návrhářů, kteří se utkají v 9 soutěžních epizodách. Zadání pro mladé talenty je vytvořit dámskou, pánskou, případně unisex kolekci respektující principy udržitelné módy a inspirovanou tématem Heritage (neboli odkaz). Každou epizodu opustí jeden soutěžící, dva nejlepší se utkají 29. června ve velkém finále, kdy módní přehlídkou představí svou soutěžní kolekci.

Vysílání jednotlivých epizod The Way běží od 4. 5. 2017 na: http://theway.spotmagazine.cz. Nový díl je k vidění vždy od čtvrtka. Program je možné sledovat také každou sobotu od 9:30 na TV Óčko a v reprízách na TV Óčko Gold ve středu od 17:00 a na TV Óčko ve čtvrtek od 13:00.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama