reklama

Modelka se bála focení se svou kritičkou, ale nakonec šlo o oslavu lásky

reklama

Přestože modelka Kateřina Wohlmann-Votavová patří mezi nejlépe oblékané ženy módní branže, čas od času to od známé módní kritičky Františky Čížkové schytá. Není tedy divu, že když ji čekalo focení kolekce pro návrháře Michala Marka právě s ní, bála se.

„Měla jsem obavy, jaká bude na place panovat nálada, protože i když jsme s Františkou na stejné módní lodi, naše názory na módu se občas velmi rozcházejí,“ svěřila se nám Katka. „Ale nakonec to bylo jedno z nejlepších focení za poslední dobu právě i díky ní. Františka je nesmírně pozitivní a přátelská, neměla problém se mezi námi převlékat, hýřila humorem a když bylo potřeba s něčím pomoct, hned se toho chopila.“

Po loňské kolekci Rebelie, se kterou uspěl na řadě módních přehlídek, si talentovaný módní návrhář Michal Marek, který mimochodem Katce vytvořil její svatební šaty, ve kterých se letos v červnu vdávala, připravil zcela odlišný koncept nazvaný LOVE.

„Všechny šaty, které Michal připravil, byly doslova úžasné a přesně odrážely název kolekce. Jsou sebevědomé, ale přitom něžné, křehké, přesně jako láska. Já jsem odmalinka veliká milovnice elfů a přesně tak jsem si v Michalových šatech připadala. Chyběly mi snad už jen ty špičaté uši,“ směje se Katka.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama